Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To może i jak się podzielę tym co mi proponowano.

Umowa do końca czerwca.

Obecnie Optimum HD 56zł a od przyszłego rachunku MR + 20zł (drugi cameleon).

 

Propozycja przed wypowiedzeniem:

umowa na 24 mies.

Comfort+

Extra+

3xC+ (Canal+, C+Film, C+Film2)

MR

-------------------

stała cena 79zł

 

po tym, jak grzecznie odmówiłem i nasłuchałem się, że lepszych ofert nie będzie i po tym jak powiedziałem, że jak nie będzie to u konkurencji będzie (przytoczyłem przykład oferty przejęciowej CP), konsul zszedł z ceną do 69zł/mies./24mies.

Podziękowałem, bo cena jak dla mnie dużo za wysoka zwłaszcza, że dużo kanałów w ofercie ncplus nie jest gwarantowana.

W międzyczasie złożyłem wypowiedzenie (już zarejestrowane).

 

Czy jest szansa ugrać coś takiego:

Comfort+ Extra+ 3xC+ (j.w.) + MR (same karty) za 49zł/mies. z umową 15 mies. ewentualnie 6xC+ z umową na 24 mies. też za 50zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiego pejsa i karty będzie korzystać mój ojciec więc mogą nawet liczyć te 20 zł do rachunku. Pytanie czy jak wezmę teraz pierwszego pejsa to czy będę musiał płacić 20 zł czy dadzą za free. Celuję w migrację w takiej opcji comfort, extra, 6x C+ i 2 pejsy w cenie stałej do 80 zł. Ciekawe czy to jest do wzięcia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Ja mam jeszcze prawie pół roku umowy z cyfrą (przedłużyłem na 18 miesięcy tuż przed fuzją).

Czy Waszym zdaniem warto już wysłać wypowiedzenie i negocjować przez kilka miesięcy, czy nie ma się co męczyć, bo i tak najlepsza oferta będzie we wrześniu?

I jakie zabiegi wykonać, żeby mieć szanse na 2 x pace prv i hbo na całą umowę za 0 :)

 

Obecnie mam Optimum HD + promo + MR. Sprzęt to 2 x Sagecom, jeden dzierżawa za 0zł, drugi kupiony na własność. Płacę 77zł.

 

Z tego co tu piszecie to jeśli chodzi o HBO to muszę włączyć przed końcem umowy? Czy będą chcieli włączyć na miesiąc skoro nigdy HBO nie miałem?

Jeśli chodzi o sprzęt, to rozumiem, że musiałbym wymienić dzierżawionego Sagecoma na Pace przed końcem umowy. A co z drugim? Dobrać do MR przy negocjacjach migracyjnych?

 

Mam kilka miesięcy na to, ale już teraz obmyślam strategię. Może ktoś podpowie co robić po kolei i w jakich miesiącach? :)

 

Co do pakietu, chciałbym mieć to co teraz w optimum, czyli pakiet canali, do tego HBO oraz przydałoby się HBO GO. Jaką cenę mam założyć jako cel?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Waszym zdaniem warto już wysłać wypowiedzenie i negocjować przez kilka miesięcy, czy nie ma się co męczyć, bo i tak najlepsza oferta będzie we wrześniu?

Wypowiedzenie owszem. Potem siedzieć cicho. Inicjatywa musi być po ich stronie. Jeśli będziesz się podniecał i parł na migracje, to jest pewne, że przegrasz dobre warunki migracji. Nie rozumiem dlaczego masz się męczyć :roll: Co męczy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnego sagema możesz sprzedać, bądź wywalić. Twój cel z tym co chcesz to minimum 69 , max 89. Resztę co i jak znajdziesz w temacie. Wszystko o co pytasz było opisywane. Masz czas więc kilkanaście stron wstecz jak przeczytasz uświadomi Cię. Wypowiedzenie można wysłać już teraz, albo z orientuj się co daliby Ci teraz. Może akurat fajną ofertę dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnego sagema możesz sprzedać, bądź wywalić. Twój cel z tym co chcesz to minimum 69 , max 89. Resztę co i jak znajdziesz w temacie. Wszystko o co pytasz było opisywane. Masz czas więc kilkanaście stron wstecz jak przeczytasz uświadomi Cię. Wypowiedzenie można wysłać już teraz, albo z orientuj się co daliby Ci teraz. Może akurat fajną ofertę dostaniesz.

 

Spoko. Czytam w miarę na bieżąco. W grę wchodzi jeszcze zostawienie sagecomów, bo mają ten plus, że można kanały poukładać jak się chce, a funkcję PRV zastąpić dyskiem zewnętrznym. Właściwie sam nie wiem czy wymieniać na pace'y.. Albo konfiguracja 1 taki, 2 taki. Sam nie wiem - do przemyślenia :)

Jakie właściwie ma przewagi PACE na SAGEM poza PRV?

 

Napisz mi jeszcze proszę jak szacujesz możliwą do osiągnięca cenę w negocjacjach za takie konfiguracje sprzętowe? Tzn.:

1) zostawienie sagema, który mam na własność i wymiana dzierżawionego na PACE

2) pozostanie przy dwóch sagemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów. Jestem stałym czytelnikiem, jednakże wypowiadam się tu po raz pierwszy.

Mam pytanie. Sam zmigrowałem ze starej Cyfry+ rok temu w maju, będąc wcześniej w pakiecie Optimum hd c+ z 2kartami. Wspierając się czytaniem tego wątku, po wysłaniu rezygnacji udało mi się wówczas wynegocjować nową umowę z nc+ na kwotę 74zł. Jest to pakiet Canal+Silver z dodatkowymi canal+(film i premiere) oraz zachowanym multiroomem (druga karta). Obecnie taki pakiet nazwywa się "Comfort+Extra Sport&Film" + multiroom. Umowa zawarta na 18 miesięcy kończy się w listopadzie.

Posiadam dwa własne linuksowe dekodery, zatem nie byłem i nie jestem zainteresowany dekoderami platformy. Wiem także, że wówczas mogłem wyciągnąć niższą cenę, bo czytając ten wątek niektórym udało się uzyskać to co mam teraz za 64 zł, a nawet 59zł, ale mówi się trudno. Pytanie mam takie - chciałbym utrzymać obecną kwotę, ewentualnie powalczyć o jakieś dodatki. Czy jest to realne? Kiedy powinienem zacząć negocjować (mam jeszcze poniekąd pół roku). Czy wysłać rezygnację już teraz? Czy za cenę 74zł mogę prosić o coś więcej? np HBO, Cinemax? Mógłbym np zwiększyć opłatę o np 10zł na 84zł za jakieś bonusy, ale czego wówczas mógłbym oczekiwać?

 

Co radzicie?

A może zadzwonić tak z głupa na infolinię i zapytać o ofertę nie składając jeszcze wypowiedzenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...