Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam to potwierdzenie mailem, przysłane przez konsultanta z którym negocjowałem.

MR dobrałem dzień przed migracją.

jedyny szkopuł , ze zapomniałem zapytać kiedy mi włącza kanały , których do tej pory mi nie działały.

Tzn kiedy dobrałeś ten MR (2 karta) ?

 

rozmowa z konsultantem w czwartek.

karte pobrałem w piątek (gość w punkcie nie bardzo wiedział co i jak, ale zadzwonił na swoją infolinie i miła pani :brawo: poprowadziła mu kursor po monitorze)

uzgodniona wersja umowy w sobotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z DUK

Oferta Comfort plus Extra 6xC+ 3xHBO umowa 24 msc (12msc za 59.90 i 12msc 79.90) średnia 69.90 plus pakiet Filmbox na 9msc

Druga opcja jak wyzej umowa 15 msc średnia cena 70.50 bez Filmbox

Trzecia opcja umowa 15 msc cena 65,90 Comfort plus Extra 6xC+ 3xHBO na 7 msc gratis

do tego oczywiście multiroom i peace za 0pln

negocjuję drugiego peace za 0pln ale konsultant mówi, że się nie da

co mogę jeszcze ugrać? da radę drugiego peace wyrwać za 0pln?

ewentualnie jaka cena najniższa do ugrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a wiec jak juz pisalem umowa do konca czerwca wypowiedzenie wyslane dzis tel z duk dlaczego rezygnuje. Wiec mowie ze cena mi nie odpowiada. Pan na to co bym oczekiwal od nich bym pozostal. Wiec mowie to co mam obecnie (prestiz hd) w cenie 99zl. Chwila milczenia i ze zadzwoni za 2 dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam a wiec jak juz pisalem umowa do konca czerwca wypowiedzenie wyslane dzis tel z duk dlaczego rezygnuje. Wiec mowie ze cena mi nie odpowiada. Pan na to co bym oczekiwal od nich bym pozostal. Wiec mowie to co mam obecnie (prestiz hd) w cenie 99zl. Chwila milczenia i ze zadzwoni za 2 dni...

Dobrze zacząłeś negocjacje. Masz wystarczająco dużo czasu. Przy kolejnej rozmowie dodaj dozę niepewności i obniż swój cel do 92 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam to co w stopce, dzisiaj miły pan zadzwonił z ostatniej instancji i zaproponował wszystko co miałem plus cinemax za 109 zł, dawno nie śledziłem forum więc zapytuję czy jest to dobra oferta czy jeszcze poczekać :-)

 

I jeszcze zaproponowali gratisową wymianę dekoderów na monster lub media box.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Cię zapewniam, że 2 nie dostaniesz 8)http://ncplus.pl/oferta/multiroom

 

Kolejna sprawa...Jeżeli za 109zł zaoferują to http://media2.pl/media/105431-Pakiet-Fu ... tow-n.html bądź każdy element składowy tej promocji łącznie z MRs oraz dzierżawą mediaboxa to można brać. Zwróć uwagę, że HBO GO musisz załatwiać extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziwnie korzystną ofertę jak na pierwszy telefon po złożeniu i zarejestrowaniu wypowiedzenia:

 

Comfort+Extra +Sport&Film + Multiroom na dwie karty tak jak miałem do tej pory i jeden dekoder PACE PVR ze stałą ceną 53,27 na okres 15 miesięcy. Dodatkowo HBO na 9 miesięcy za 0 zł. Mogłem też wziąć to samo w opcji 5x0zł, 10x79,90- czyli cenowo to samo ale wybór wersji należał do mnie. Zgodziłem się na te zaskakująco dobre warunki (dotychczas płaciłem za Canal+ Kompakt, Multiroom, Pace PVR 65zł) i tym razem nie musiałem czekać aż konsultant będzie czytał jakieś 20m formułki jak było przy poprzednim przedłużaniu umowy, tylko były to 2 krótkie pytania:

- czy zgadzam się na wycofanie wypowiedzenia

- czy zgadzam się na w/w warunki

Byłem i jestem baaardzo zdziwiony, że poszło tak szybko i sprawnie. Zacząłem nawet szukać gdzie tu jest haczyk? Telefon był z numeru 122947879. Czy ktoś dostał również taką, albo podobną ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostając HBO powinno mieć się też dostęp do HBO seriale na ''pejsatym''?

Nie ma tej oferty w nc+

 

@ shon19

Masz racje, że tak krótko to trwało, dziwne trochę. Obyś nic nie musiał reklamować później. Dziwne też jest, że Kraków do Ciebie dzwonił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziwnie korzystną ofertę jak na pierwszy telefon po złożeniu i zarejestrowaniu wypowiedzenia:

Telefon był z numeru 122947879

 

Do mnie również dzwonili spod tego numeru i również był to pierwszy telefon po rejestracji wypowiedzenie, więc może jednak jest coś na rzeczy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...