Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

paczka HBO na ile da się wyciągnąć za darmo, bez przedłużania? :) Przy ostatnim przedłużaniu umowy udało mi się wziąć na 6 miesięcy za darmo, no i miesiąc przed końcem trzeba było zadzwonić aby wyłączyli tą opcje :P . Jak teraz przedstawia się ta sytuacja? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sieko_94 jeżeli ktoś ceni HBO to nie widzę innej możliwości jak przynajmniej próba uzyskania paczki za 0zł na cały okres umowy. Przy umowie na 15 m-cy HBO za 0zł na 9 m-cy bądź 12 m-cy jeszcze można brać. Jeden warunek-bez względu na konfigurację cała oferta musi się kalkulować.

 

@patrykus1494 jeżeli masz tylko jedną umowę to datę zawarcia sobie podaruj. Ważny jest numer abonenta i pozostałe Twoje dane które pozwolą zidentyfikować usługę którą chcesz wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miałem już propozycje żeby podpisać nową umowe (wypowiedzenia jeszcze nie wysłałem, dzisiaj to raczej zrobie :P ) Comfort+Extra, 6xCanal+ i do tego coś mi nawijała o multiroomie, za 69zł/mies. Ciężko było zrozumieć konsultantke, bo strasznie szybko nawijała :D . Odmówiłem, bo jak mam umowe do końca lipca to nie ma co się spieszyć. Z wypowiedzeniem może zejdą na 59zł/mies. i do tego postaram się żeby dorzucili Pejsa , na multiroomie mi akurat tak nie zależy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdaję, zdaję :) . W negocjacji może i postaram się powalczyć o darmowy multiroom, ale głównie zależy mi na tym co wspominałem :P . Jak się uda to chętnie wezmę :D . A jeżeli miałbym brać multiroom to obecnie posiadanego sagemcoma DSI83 zostawiać i dobrać tylko pejsa tak samo na bezpłatne użytkowanie? Przejdzie taka opcja z dekoderami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Posiadam pakiet za 71zl.

Optimum HD +

HD - Optimum promo +

miltiroom cameleon,

Box+/HD SAGEMCOM DSI83

Box+/HD SAGEMCOM DSI87 (S).

 

Czy jestem w stanie za tą kwotę dostać

Comfort+ Extra

Multi

6x C+

HBO HD

Pace Pvr

Multiroom

 

Wypowiedzenie dzisiaj złożone :D

JAk bedzie trzeba mogę podpisać na 24 miesiące.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

Dział promocji przygotował dla Pana bardzo korzystne oferty specjalne, atrakcyjniejsze niż oferty dostępne dla nowych abonentów i promocje dostępne w Telefonicznym Centrum Abonenta Platformy nc+

 

Jeśli jest Pan zainteresowana przedłużeniem umowy na nowych warunkach proszę o e-mail zwrotny z aktualnym numerem telefonu i preferowanym terminem kontaktu. Jeśli to możliwe to proszę o określenie oczekiwanej kwoty abonamentu i oferty programowej. Postaram się maksymalnie dopasować promocję do oczekiwań.

 

Ciekawe.

 

Mam nadzieję że to normalny konsultant.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Szanowny Panie,

 

Dział promocji przygotował dla Pana bardzo korzystne oferty specjalne, atrakcyjniejsze niż oferty dostępne dla nowych abonentów i promocje dostępne w Telefonicznym Centrum Abonenta Platformy nc+

 

Jeśli jest Pan zainteresowana przedłużeniem umowy na nowych warunkach proszę o e-mail zwrotny z aktualnym numerem telefonu i preferowanym terminem kontaktu. Jeśli to możliwe to proszę o określenie oczekiwanej kwoty abonamentu i oferty programowej. Postaram się maksymalnie dopasować promocję do oczekiwań.

 

Ciekawe.

 

Mam nadzieję że to normalny konsultant.

Trzymam kciuki ,może to miła pani konsultant :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam:)

dzisiaj pierwszy raz dzwonili do mnie z propozycja przedluzenia umowy 79,9, umowa na 15m-cy MR i paczka Canal+, natomiast zalezy mi tyko na pakiecie comfort i ekstra(obiecali ze sie skontaktuja), co mozna ugrac przy przedluzeniu umowy(oczywiście po wysłaniu wypowiedzenia)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do września obecnie C+ Kompakt 59zł dekoder Sagemcom DS 187

Oferta Sport plus Extra na cały okres umowy

umowa na 24m-ce plus wymiana dekodera na Pace PVR za free lub za 200zł mediabox jednorazwo lub 49zł aktywacja i co m-c 5zł

Cena 69,90zł

????

za ile coś takiego mogę wynegocjować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Napisz co masz i za ile.To co cię interesuje wyciągali w okolicach 29-34 zł

obecnie mam canal+ optimum hd i multiroom za 92zl i dwa dekodery PVR HD. Będę wdzięczny jeśli ktoś doradzi co można ugrać(długość umowy/miesieczna oplata ewentualnie ile miesiecy za 0zl) Zalezy mi na pakiecie jak juz wyzej napisalem ekstra +comfort. Narazie bez wypowiedzenia umowy luzna propozycja to była comfort +ekstra +canal+ za 79,9 i umowa na 15mcy(bez wypowiedzenia umowy narazie bo umowe mam do poczatku lipca)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...