Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, proszę o konkrety.

Przeleciałem 15 ostatnich stron wątku i nie mam dalej pewności, co mogę osiągnąć za cenę <60 PLN miesięcznie.

Wczoraj konsultant oferował pakiet Comfort+ Extra i 6x C+, PACE, HBO na 4 miesiące w łamańcu 4 miesiące 0 PLN i 11 miesięcy po 79,9. Średnia miesięczna ok 59 PLN

Kwota mi odpowiada, obecnie za optimum plus 6xC+ i Pace płacę 65 PLN, tak więc cena będzie niższa. Umowa aż do sierpnia, wypowiedzenie zarejestrowane.

Proszę o info, co można jeszcze ugrać, o co się targować za te pieniążki.

- kamelonoa dobiorę, wiadomo;

- czy można ugrać HBO na dłuższy okres?

- czy jest szansa na VOD?

- a może cisnąć jeszcze o coś innego (o co?)

 

Będę bardzo wdzięczny za konkretne info, chciałbym być przygotowany jak konsultant będzie dzisiaj dzwonić wieczorkiem :)

Pomożecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to malutki OT. Częste kontakty z DUK mogą??? zaowocować takimi cudeńkami :Do marca częsta dopytywałem czy jeszcze mogę migrować na Comfort za 19,90 i... W ICA widzę nadal StartHD (13) i takie rachunki ale kiedyś pyknąłem z nudów reaktywację karty i ku zdziwieniu na Sagemcomie chodzą mi Canal+x6 i znaczna część kanałów pakietu Comfort (nie wszystkie, więc Komfort to nie jest). Data się przesuwa oczywiście bez zadnych manipulacji. Aż szkoda gdzieś migrować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wręcz oferty są coraz gorsze, było juz srednia 68 zł (comf+, extra+, 6xC+,Mr, 1 dek. Philips + 7 Mc HBO), ostatnio za to samo stala cena 79,90! I to mimo wysłanego juz w lutym wypowiedzenia. Umowa do końca maja.

Przedwczesne wysłanie wypowiedzenia upoważnia ich do wcześniejszej negocjacji. A, że czasu jest wiele, to "zabawa" trwa w najlepsze. I proponują wydumane ceny. Wypowiadający tak wcześnie myśli, że weźmie ich na litość? I, że z tego powodu dostanie cudowną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety:

Obecnie:

Universe za 49,9/mc do końca czerwca (wypowiedzenie nie wysłane)

 

Dziś oferta:

Comfort + 6xc+ na 24 mc za 69,9

+ w promocji Extra+ 5 mcy + redlight 9 mcy.

 

Pani konsultant nawet nie orientowała się, że bez Extra będę miał mniej niż obecnie (chodzi głównie o kanały przyrodnicze) więc choćby z tego względu odrzucam.

Chciałbym dostać:

Comfort+Extra+6xC+HBO za 69 + 9 m-cy Redlight w promocji za 0zł, (ew. HBO też w promo za 0 na 9 mcy ale z ceną ok 60zl/mc)

Możliwe to jest?

Nie miałem dotychczas C+, więc choć są chwalący się lepszymi warunkami, to nie wiem czy mógłbym dostać to co wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem telefonz super oferta specjalnie wygenerowana dla mnie, za 69zl chca mi dac to co mam za 59zl, ogolnie dostaje jakies smieszne kanaly dodatkowo, mowie mu ze wypowiedzneie pojdzie, a on ze sporobuje zadzownic z oferte ze wypowiedzenie nie bedzie potrzebne, co sadzicie? czy to co mam teraz za 59zl czyli c+ + comfort to negocjowac na 49zl czy jeszcze mniej?

 

Tak w ogole moze jeszcze zostac na karcie Cameleon i splitterze ? bo jeszcze miesiac temu slyszalem ze mozna bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety:

Obecnie:

Universe za 49,9/mc do końca czerwca (wypowiedzenie nie wysłane)

 

Dziś oferta:

Comfort + 6xc+ na 24 mc za 69,9

+ w promocji Extra+ 5 mcy + redlight 9 mcy.

 

Pani konsultant nawet nie orientowała się, że bez Extra będę miał mniej niż obecnie (chodzi głównie o kanały przyrodnicze) więc choćby z tego względu odrzucam.

Chciałbym dostać:

Comfort+Extra+6xC+HBO za 69 + 9 m-cy Redlight w promocji za 0zł, (ew. HBO też w promo za 0 na 9 mcy ale z ceną ok 60zl/mc)

Możliwe to jest?

Nie miałem dotychczas C+, więc choć są chwalący się lepszymi warunkami, to nie wiem czy mógłbym dostać to co wymieniłem.

Witam.

1,5 miesiąca temu przedłużyłem umowę z gołego Univers za 49 zł.

Obecnie Comfort+Extra+6C+ (15ms) , dodatkowo na 12 ms 3HBO i paczka Filmbox wszystko za stałą miesięczną opłatę 58,59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, proszę o konkrety.

Przeleciałem 15 ostatnich stron wątku i nie mam dalej pewności, co mogę osiągnąć za cenę <60 PLN miesięcznie.

Wczoraj konsultant oferował pakiet Comfort+ Extra i 6x C+, PACE, HBO na 4 miesiące w łamańcu 4 miesiące 0 PLN i 11 miesięcy po 79,9. Średnia miesięczna ok 59 PLN

Kwota mi odpowiada, obecnie za optimum plus 6xC+ i Pace płacę 65 PLN, tak więc cena będzie niższa. Umowa aż do sierpnia, wypowiedzenie zarejestrowane.

Proszę o info, co można jeszcze ugrać, o co się targować za te pieniążki.

- kamelonoa dobiorę, wiadomo;

- czy można ugrać HBO na dłuższy okres?

- czy jest szansa na VOD?

- a może cisnąć jeszcze o coś innego (o co?)

 

Będę bardzo wdzięczny za konkretne info, chciałbym być przygotowany jak konsultant będzie dzisiaj dzwonić wieczorkiem :)

Pomożecie?

Spróbuj dodatkowo wynegocjować HBO na cały czas umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj super oferta dla mnie

- comfort + 6xC za jedyne 74,90 (Pani powiedziała że cena bez promocji to 169 zł, jestem ciekaw skąd oni biorą te ceny?) lub

- comfort + C+sport za stałą cenę 69,90

 

W ICA zakładka moja oferta mam coś takiego "CANAL+ START HD 56zł" czyli jak skończy mi się okres promocyjny umowy to będę płacił 56zł? bo z tego co oni wszyscy do mnie dzwonią to jeszcze nie dostałem 6xC poniżej tej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ppablittoo za odpowiedź,

taką ofertę zaakceptowałbym z pocałowaniem ręki.

 

Wypowiedzenie było?

Wypowiedzenie było złożone już w grudniu 2013

@ppablittoo wątpię że to stała cena. Jest to raczej średnia miesięczna wyciągnięta z łamańca :wink:

Jest to stała cena nie żadna średnia. Wiem bo otrzymałem już umowę na piśmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam kiedy jest najlepszy termin na wysłanie wypowiedzenia (o ile w ogóle jest takowy)? Umowę mam do końca września. Na razie cisza i spokój, żadnych telefonów z propozycja migracji. Najpóźniej muszę wysłać do końca sierpnia by spełnić miesięczny okres wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan425 - tak poprawiłem, bo na początku była pomyłka z tym 89 złoty

 

Czyli w sumie propozycja Konsula

Pakiet Comfort+ Extra, Multi, 6x C+, HBO, Canal VOD w cenie stałej 79,99 zł na okres 24 miesięcy, Multiroom (kameleon) + dwa Peace 500 za 0 zł przez cały okres umowy.

Konsul ma zdzwonić za pół godziny - wtedy może go jeszcze nagnę na Cinemaxy i Filmboxy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...