Jump to content

Aphi

Users
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Aphi

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Dziękuję za informację. Jeśli chodzi o multiroom na 3 tv (gdybym jednak teraz jeszcze się nie zdecydował) to powinienem się przygotować na opłatę 2 * 10zł miesięcznie, czy jest szansa na niższą np. 2 * 5 zł? Jeszcze się zastanawiam nad długością umowy która przy 15 miesiącach kończyć się powinna w kwietniu. Tak myślę czy na święta Wielkanocne są tak samo dobre promocje jak na koniec roku. Wysłane z mojego MI 8 przy użyciu Tapatalka
 2. Miałem dziś telefon (do jutra mam się zdecydować). Poprzednia umowa do końca stycznia - wypowiedzenie wysłane. Oferta bardzo standardowa: Extra+ (to samo co dotychczas) 44.99zł Multiroom (dalej 1 Pace + 2 karty Cameleon) 0.00zł Fox Play, National Geographic Play, Paramount Play (wcześniej miałem 2 kanały Canal+ ): 0.00zł Canal+, HBO, itp. tak jak piszą inni na kilka miesięcy. czas określony: 15miesięcy. A teraz pytania dla biegle znających temat: Czy mogę bezpiecznie poprosić ich o wymianę tego Pace na dekoder 4K (najlepiej za 0zł miesięcznie) oraz czy będzie miało to wpływ na drugą kartę cameleon? Wg Was dlaczego proponują 15 miesięcy - to ukłon w stronę klienta czy wyrachowanie? Powoli przydałby się 3 tuner. Rozszerzyć multiroom teraz czy poczekać z tym kilka miesięcy, kiedy i tak zmuszą mnie do wymiany drugiej karty na WiFiBoxa (chodzi mi o to żeby płacić tylko za trzeci tuner a nie za oba dodatkowe)?
 3. Czyli jak rozumiem (i w sumie tak liczyłem), pierwszy dodatkowy tuner powinienem wytargować za 0zł miesięcznie, a za kolejny dopłata 10zł miesięcznie? Czy (pomijając to cennikowe 10zł miesięcznie za kolejny tuner) dobranie trzeciego tunera może mieć wpływ na proponowaną mi nową cenę za wszystko? Pytam bo zastanawiam się jeszcze, czy nie lepiej na razie przedłużyć to co mam (tylko w niższej cenie), a w lipcu i tak będą mi musieli wymienić za darmo aktualny tuner i 2 karty na dwa tunery. Natomiast trzeci tuner dobrać (za to cennikowe 10zł miesięcznie) dopiero po tej wymianie?
 4. Aktualnie mam do końca stycznia pakiet: Extra+ 44.99zł History HD/H2 2.99zł Canal+(2)Live 0.00zł Pace PVR 500GB 0.00zł (z kartą Cameleon) Multiroom 0.00zł (sama karta Cameleon) Łącznie 47.98zł Z History na pewno zrezygnuję bo i tak nie oglądam. Chciałbym zachować Extra+ i rozszerzyć multiroom na trzeci telewizor (oczywiście jakimiś dodatkowymi kanałami/opcjami za 0zł też bym nie pogardził). Proszę o podpowiedź czy w cenie do 44.99zł jest szansa na (wymuszoną przez nich) wymianę dodatkowej karty na tuner (inny niż WiFi Box) oraz dobranie kolejnego 3-go tunera? Jak taki zestaw powinien wyglądać tzn. z jakich tunerów powinien się składać bym miał najmniej z nimi problemów (planuję połączyć je z routerem przewodowo). Wysłałem już wypowiedzenie i faktycznie nie zależy mi na przedłużeniu, no chyba, że oferta będzie ciekawa.
×
×
 • Create New...