Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie wczoraj podlaczylem pierwszy raz mediaboxa+ (dwa kable do konwertera twin) jak dlugo potrwa pobranie sie calej kolekcji vod?

 

Czy moge gdzies sprawdzic dokladnie ile mam miejsca na dysku co go zajmuje itp? Teraz jedynie jak klikne na pilocie LIST to pokazuje mi ze nie mam nagran i dostepne miejsce 100% ale np chcial bym sprawdzic czy dekdoer aktualnie cos pobiera z vod itp, jest to mozliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całej kolekcji to chyba ze 2 tygodnie nie jestem pewien.

Dla własnych nagrań jest 350 giga i to jest to 100%. Sprawdzić postęp pobierania kolekcji nie można ktoś kiedyś na forum nc+ sugerował ale nikt tym się nie przeją

Dekoder cały czas coś pobiera ale co to jest nie ma jak sprawdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki za pomoc:)

 

Powiedz mi jeszcze jak dlugon trzeba czekac zeby odblokowaly sie zaznaczone kłódką kolekcje w net vod ktore posiadam a nie moge zaakceptowac regulaminu (c+vod, oraz wsyztkie z seri multi+) u Was dzialaja?

 

Mi konsultant napisal ze mam je w pakiecie i musze tylko zaakceptowac regulamin ale gdy go akceptuje to wyskakuje info ,,wystapil blad w czasie przetwarzania zamowienia''

 

Reszta z tych co mam miec sa odblokowne i dzialaja czyli hbo go, sport+, eurosporty itp jedynie z tych co powinny byc a ich nie ma bo maja kłódkę i nie da sie zaakceptowac regulaminu to wlasnie c+vod, domo+, kuchnia+, planete+, teletoon+, minimini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisalem z konsultantem i potwierdzil ze jest u mnie w pakiecie zreszta majac konto podstawowe i c+ pisze nawet na stronie ze c+vod w net vod jest w cenie

 

Po aktywacji multi+ doszlo w ica jako net vod+multi+ ale teraz jak wlaczam kolekcje wychodiz ze mam ta kolekcje w akiecie ale muse zaakceptowac regulamin i wtedy wyskakuje blad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze sądzicie że to wszystko się włącza automatycznie tak w bajki wierzycie. Sądząc z twoich postów piotrekj66 niedawno dokonywałeś zmian na swoim koncie na pewno zmiana dekodera i pewnie pakietów teraz żeby wszystko zaświeciło jakiś gościu musi zatrybić i w niechęci swojej zmusić się do kliknięcia parę razy myszką możliwe że jakiś doping się może przydać w postaci reklamacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilka pojawily sie ptaszki przy kolekcjach z grupy multi+:)

 

Juz tylko brakuje dzialajacego c+vod w net vod+, w zwyklym vod c+vod juz dziala od poczatku:)

 

Dokladnie, przedluzalem umowe, doszly mi nowe pakiety w tym te net vod i c+vod ktorych nie mialem bo byl dekoder bez nagrywarki i teraz doszedl mediabox

 

 

Mam jeszcze takie pytanie, teraz leci Mam talent i na pasku programu pojawila sie ikontka ,,dostepny serwis interaktywny'', jak z tego skorzystac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilka pojawily sie ptaszki przy kolekcjach z grupy multi+:)

 

Juz tylko brakuje dzialajacego c+vod w net vod+, w zwyklym vod c+vod juz dziala od poczatku:)

 

Dokladnie, przedluzalem umowe, doszly mi nowe pakiety w tym te net vod i c+vod ktorych nie mialem bo byl dekoder bez nagrywarki i teraz doszedl mediabox

 

 

Mam jeszcze takie pytanie, teraz leci Mam talent i na pasku programu pojawila sie ikontka ,,dostepny serwis interaktywny'', jak z tego skorzystac?

 

Net vod to jak sama nazwa wskazuje to serwis internetowy.Tutaj nic się nie ściąga.Serwis zdaje się płatny dodatkowo.

Ikonka serwis interaktywny to zwykły bajer.Do Portalu wchodzisz z pilota po naciśnięciu przycisku z domkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak naciśniesz guzik R nagrywania to nagra ci program od momentu jego zaczęła się (zgodnie z EPG) -

To jest MZ największy bezsens tego świetnego dekodera. Pisałem juz wcześniej w samych superlatywach (szczególnie porównując go do Philipsa PVR) ale to jest po-raż-ka.

Dlaczego? Prosty przykład: oglądam mecz, pada bramka - ot nagram sobie powtórkę, pokaże potem koledze. Hm, pokażą owszem, ale trwa to dość sporo -trzeba przewinąć od początku nagrania (jak bramka pada w końcówce to 90 min :) ). Mało tego - trzeba pamiętać po co się nagrało jakiś fragment - trzeba pamiętać w którym momencie jest coś ciekawego. Sam np. robiłem sobie takie skróty meczy - nagrywałem jak była jakaś fajna akcja/rzut wolny, rożny czy karny. Kilka minut, kilka nagrań i miałem przekrój całego meczu. Teraz za każdym razem będzie nagrywał od początku i te przewijanie... To tylko mały przykład, to samo tyczy się też filmów choć tam skrótów nie robię oczywiście heh. ;)

Tak więc dlaczego nie ma nagrywania od DANEJ CHWILI po naciśnięciu "R" ??? A przynajmniej mogłaby być jakaś opcja wyboru...:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... trwa to dość sporo -trzeba przewinąć od początku nagrania (jak bramka pada w końcówce to 90 min :) ......:roll:

 

Nic nie trzeba przewijać.Wklepujesz cyfry 9 i 0 i jesteś w 90 minucie meczu.Nie ma sprzętu idealnego.Philips z tego co pamiętam nie nagrywał krótszych fragmentów niż pół minuty czy nawet minuta (nie wiem jak jest obecnie być może to poprawili w tym złomie).

 

Problem częściowo rozwiązałaby możliwość edycji nagrań no ale na taką funkcję się nie zanosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... coś ie popsuło ? Ogladam program,wciskam "enter", na pasku na dole pojawia sie tytuł programu. Wciskam "info" i pojawia się informacja o nim. Czyli OK. Ale...przegladając następne pozycje ( strzałka w dół ) do pewnego czasu (kilka pozycji) jest Ok, aż nagle

wskakuje mi ponownie nazwa aktualnego programu. Gdy zaczynam ponownie sprawdzac następne programy sytuacja się powtarza.

Na wszystkich programach.Reset MB nic nie pomaga. Macie na to jakieś rozwiazanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...