Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Na mediaboksach straciło sie YouTube ..!!! Będzie powód do reklamacji.....

Nie zareklamujesz bo było jasno napisane na jakich zasadach udostępnianie jest YT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... coś ie popsuło ? Ogladam program,wciskam "enter", na pasku na dole pojawia sie tytuł programu. Wciskam "info" i pojawia się informacja o nim. Czyli OK. Ale...przegladając następne pozycje ( strzałka w dół ) do pewnego czasu (kilka pozycji) jest Ok, aż nagle

wskakuje mi ponownie nazwa aktualnego programu. Gdy zaczynam ponownie sprawdzac następne programy sytuacja się powtarza.

Na wszystkich programach.Reset MB nic nie pomaga. Macie na to jakieś rozwiazanie ?

 

EDIT: Nowy firmware nie naprawił tego problemu. Co teraz ? Serwis ? Czy dają dekoder zastępczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w mediabox jest lepszy obraz niż w pace ?

Z tego co piszą obraz jest ładniejszy w tym nowym wifiboxie i teraz nie wiem o którego walczyć z zamianą mojego pace'a...

dekoder nie ma wyglądać- tylko ma być funkcjonalny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiumbox, racja ;)

W Pace jest lepszy obraz ? Poważnie? Bo jestem z niego niezadowolony i chciałem zmieniać... Jego działanie pozostawia wiele do życzenia...poza tym lubi czasem nie nagrać czegoś i najważniejsze- nie obsługuje napisów na kanałach HBO ;/

Mam dość konkretny 50" TV więc zależy mi na dobry obrazie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mervel mam w posiadaniu obydwa tunery .. pejsaty u córki kilka latek był tylko u mnie To jedna dużo k lepszy Media trzymam pejsatego tylko dlatego bo ma nieparowaną kartę , jak jedziemy w góry na chatę tam mam ferdka i mogę obejrzeć to i owo biorąc tylko kartę , a córka w tym czasie bierze media ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja ulepszenia mediabox+ :

- wprowadzenie możliwości przeskoku do przodu/do tyłu tak jak to jest w opcjach nagrywania czyli dodatkowo o 1 i 3 minuty

- wprowadzić możliwość zmiany podglądu informacji co leci na danym kanale po wciśnięciu przycisku info i zmianie numeru kanału a nie jak do tej pory przesuwaniu kanałów góra/dół gdyż przy takiej ilości kanałów jest to bardzo uciążliwe

- uproszczenie przeglądania zawartości dysku poprzez przesuwanie klawiszem prawo/lewo, bliżej/dalej gdyż przy dużej ilości nagrań ich przeglądanie trwa wieczność

Najlepiej wprowadzić rozwiązania z dekodera Pace byłej Cyfry + :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Próbowałem puścić film z USB w dekoderze i obraz działa jak należy, natomiast brak dźwięku. Zauważyłem, że plik ma dekodowany dźwięk w DTS i domyślam się, że jest problem z przesyłem przez HDMI. Domyślam się, że muszę puścić to kablem przez SPDIF ("AUDIO SPDIF" poniżej):

16097.jpg

I podłączyć do tunera (thomson dpl660ht) w jednym z tych dwóch wejść poniżej:

Bpz1F1S.jpg

I teraz pytanie czy taki tani kabelek będzie w porządku?

http://www.avstore.pl/kabel-przewod-opt ... 0-6-m.html

W końcu to tylko 0.6m a i sygnał cyfrowy więc chyba nie ma większej różnicy jaki wybiorę? Czy się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...