Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A niech ktoś mnie oświeci jak to jest z tym oglądaniem programów na tym NC+Go TV gdyż posiadam takie oto usługi: Cinemax, Filmbox, RedLight HD, netVOD+ konto podstawowe, Multi+, Extra+, HBO, Premium Sport&film, Comfort+, VOD+Seriale+,Canal + VOD. Nie mam pojęcia jaki to jest pakiet ale jak wchodzę na ten cały NC+Go TV to po kliknięciu na niektóre programy wyskakuje komunikat by zamówić usługę i należy kliknąć zielony przycisk i akceptować regulamin. Na innych z kolei programach jak je uruchomię to wyskakuje że mam już dostęp do tej kolekcji i mam kliknąć zielonym by zaakceptować regulamin.

Rozumiem z tego że tam gdzie pisze zamawiam to jak zaakceptuje regulamin i kliknę akceptuj to mi naliczą dodatkową kasę do rachunku a tam gdzie pisze że mam już dostęp do tej kolekcji to mogę śmiało kliknąć akceptuje regulamin i nic mi nie doliczą tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiego grzyba usunęli YouTube?

Bo tam jest materiał darmowy. ITI traci przez to. Tylko o kasę chodzi ;)

Właśnie chyba o to chodzi że nie jest darmowy. Przy normalnym przeglądaniu na YT wyświetlają się reklamy i Google na tym zarabia. W przypadku takiego osadzenia playera w dekoderze dostajemy czysty materiał filmowy. Pewnie Google chce jakieś $ za każdy dekoder z możliwością odtwarzania YT. To kosztuje więc nc+ wolała to usunąć niż płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
po kliknięciu na niektóre programy wyskakuje komunikat by zamówić usługę i należy kliknąć zielony przycisk i akceptować regulamin. Na innych z kolei programach jak je uruchomię to wyskakuje że mam już dostęp do tej kolekcji i mam kliknąć zielonym by zaakceptować regulamin.

Rozumiem z tego że tam gdzie pisze zamawiam to jak zaakceptuje regulamin i kliknę akceptuj to mi naliczą dodatkową kasę do rachunku .......

 

Jak zaakceptujesz regulamin to będziesz miał aktywne:

 

 

image.jpg

 

20141204_194140.jpg

 

Za darmo 8)

wykluczając z tego Seriale+ oczywiście ,bo to już nie wchodzi w skład " Net Vod Multi+ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89.

I Google pobiera kasę od producentów tv, którzy umieszczają tą apke w smart tv? Tak to wygląda w/g Twojej teorii. Moim zdaniem abonent wybierał darmową ofertę, czyli YT od płatnej sieczki jaką dawało iti. Przypomnij sobie co było z TVN Player w n. Wołali zapłaty, aby abonent miał do tego dostęp, a na kompie było bez opłaty. Co wybrał abonent mający kompa? To chyba oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

1.Zaakceptujesz uaktywnisz konto "Net Vod Multi "

2.Darmo

 

jest jedno ale..... mianowicie to że z usługą "NET VOD" są problemy działa jak chce jeden ma, drugi nie ma...... dzwoń na infolinie jeśli nie będzie ci śmigało po akceptacji...

 

Wydaje mi się że jasno wytłumaczyłem w poście poprzedzającym :wink:8)

 

 

Wyjaśnienie co jest płatne :

 

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem teraz regulamin i pisze w nim że " Abonent zobowiązuje się do uiszczenia opłaty za korzystanie z konta podstawowego w wysokości określonej każdorazowo w menu Portalu..." Rozumiem że chodzi o opłaty za materiał który chcemy obejrzeć a który jest płatny tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zakładce moja oferta jak klikam na niektóre usługi vod to pisze że wiąże się to z opłata np 10zł miesięcznie. rozumiem że te są płatne. inne jak kliknę tzn te które pisze że mam już do nich dostęp po kliknięciu na nie pisze tylko że muszę zaakceptować regulamin a w drugim oknie że muszę zaakceptować transakcję. Nie ma tam nic o opłatach. rozumiem że do tych mam darmowy dostęp i płacę jedynie za materiały które w nich są płatne?

 

Po kilkuleciu na niektóre usługi jest informacja że mam już dostęp do tego konta, w innych jest inf że opłata jest 0zł doliczana co miesiąc a w innych no 5,6,10zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz rozumiem. W ramach konta podstawowego mam dostęp do kilkunastu darmowych kolekcji. Wtedy właśnie pisze że mam już dostęp do tej kolekcji lub że opłata wynosi 0zł i jak je aktywuje to mogę z nich korzystać . A jeśli chcę inne kolekcje to przy aktywacji pisze ile będę płacił miesięcznie za nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Be89.

I Google pobiera kasę od producentów tv, którzy umieszczają tą apke w smart tv? Tak to wygląda w/g Twojej teorii. Moim zdaniem abonent wybierał darmową ofertę, czyli YT od płatnej sieczki jaką dawało iti. Przypomnij sobie co było z TVN Player w n. Wołali zapłaty, aby abonent miał do tego dostęp, a na kompie było bez opłaty. Co wybrał abonent mający kompa? To chyba oczywiste.

W smart tv i YouTube na androidzie też wyświetlają się reklamy tylko nie ma ich za dużo może jedna na parę dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że trochę tego nie rozumiem. Przy niektórych kolekcjach VOD, np. MTV jest napisane że posiadam już dostęp do tej kolekcji i wystarczy zaakceptować warunki. Te warunki ogólnie dotyczą netVOD+. To jeśli aktywuję tę kolekcję MTV to ona jest darmowa? Żeby potem mi się rachunek nie powiększył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...