Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nieczytelne piktogramy - zwłaszcza ten, informujący o nagrywaniu. Co w dużej czerwonej / szarej kropce było złego?? Poza tym pasek postępu / przy pauzie też nie jest widoczny tak, jak powinien - kolory są za mało kontrastowe. No i dla mnie brakuje jednej rzeczy, a właściwie dwóch z PACE - nagrywania dwóch programów naraz poprzez pauzę oraz nagrywania od dowolnego momentu, a nie od początku programu lub bufora - zarówno nagrywania normalnego, jak i z time-shiftingu. Nie mogłaby to być opcja?? Po co mi np. dwie godziny teledysków, jak chcę nagrać ten, który właśnie się zaczął...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła jazda smigają MP4 nawet 3D .... :brawo: co tam grafika i inne smieszne rzeczy :jupi: niestety maxymalna rozdzielczosc to 1080p ,,nici z 4k

Spokojnie zablokują to przy następnej aktualizacji :lol2:

Tak samo kiedyś to działało :

To tylko chwyt marketingowy co to dekoder nie potrafi....

tak tak ,jutro zablokuja na pewno po co czekac do nowej aktualizacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteście fanami "Gry o Tron", "Czystej krwi" czy kultowej "Rodziny Soprano" - mamy świetne wieści! Od dzisiaj aplikacja HBO GO dostępna także dla abonentów nc+! Znajdziecie ją w serwisie netVOD+ na dekoderach mediaBOX+.

To jest wiadomosc nc+ na facebooku - i chyba wyssana z palca jakos nie widze tej aplikacji , a wy ją macie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Aplikacja Media Player – teraz możesz słuchać swojej ulubionej muzyki, oglądać filmy i zdjęcia na ekranie swojego telewizora.

Wystarczy, że połączysz bezprzewodowo urządzenie* (np. smartfon, tablet lub PC) z siecią. Przy podłączeniu bezprzewodowym urządzenie i dekoder muszą się znajdować w tej samej sieci domowej.

 

:D Laptop podłączony bezprzewodowo z routerem, a router skrętką z dekoderem. No ale co dalej ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam "problem" ze swoim mediaboxem. Nie wiem na ile jest to powszechne, a na ile to dotyczy tylko mnie, ale prawie po każdym wyłączeniu zasilania dekoder na nowo pobiera mi aktualizacje. Tak jakby "zapominał" swój dotychczasowy soft i pobierał nowy. Trwa to dosyć długo, dlatego postanowiłem to skonsultować. Dzisiaj na przykład oglądałem telewizję i nagle siadło mi zasilanie w domu. Zasilanie wróciło, a dekoder musiał od nowa pobierać oprogramowanie, chociaż kilka dni temu pobierał aktualizację i nie wykrywał nowych dostępnych. Może da się jakoś kontrolować te aktualizacje, żeby nie włączały się same?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :D Dzięki mezzmo wszystko śmiga jak trzeba :D

Filmy Ci śmigają? Bo u mnie coś nie bardzo, pojawi się czerwony krzyżyk i koniec. Próbowałem różne serwery - Mezzmo, Serviio, PS3 Media Server - i na każdym mam to samo. Zastanawiam się teraz po czyjej stronie leży wina - Mediabox czy komputer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...