Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten wątek powinien dostac Oscara. Jak nie rozważania nad ostrością obrazu to przemyślenia wszystkich na temat cichości lub głośności działania mediabox :lol2:

Polecam jeszcze sprawdzić stopień osiadania kurzu na odbiorniku :roll: Typowo polskie- skrytykować wszystko co się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowo polskie to jest zachowanie jak wyżej. Nie mam nic ciekawego do powiedzenia, ale i tak krzyknę bo tak już mam. Na temat, nie na temat byle sie chalapało jęzorem. Ad rem. Ja po krótkim użytkowaniu stwierdzam, że mediabox w stosunku do CP to niebo a ziemia. Ładniejszy obraz, dużo lepsze granie na kinie domowym. Ogólnie jestem bardzo zadowolony ze zmiany sprzętu. Skoro żona mówi, że coś ładniej gra ten tv to chyba coś w tym jest, jeśli już zwykły ignorant w tym zakresie zauważa zmiany. Koledze wyżej radzę zmienić lekarza, albo brać połowę bo niestety dawka nie służy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder od zeszłego piątku, czytałem ten wątek przed podjęciem decyzji o wyborze dekodera i zaczynałem mieć wątpliwości czy go brać. I tak. Obraz - mam telewizor Toshiba z 2012 roku, obraz ustawiłem sobie sam, podkręciłem ostrość, pokombinowałem z innymi ustawieniami i jest ok. Długie uruchamianie po odłączeniu dekodera z prądu - dzisiaj nie miałem przez godzinę prądu, dekoder uruchomił się po niespełna minucie. Multiroom - połączenie bez internetu bez problemu, podpiąłem jednak oba dekodery do neta, a tu konfiguracja jest dziecinnie łatwa.

Wcześniej miałem dekodery CP, nie ma co porównywać. Ja jak na razie jestem zadowolony z tego dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po krótkim użytkowaniu stwierdzam, że mediabox w stosunku do CP to niebo a ziemia. Ładniejszy obraz, dużo lepsze granie na kinie domowym.

Popieram w całej rozciągłości. A hejterzy zawsze się znajdą i nic nie poradzi. Maruderzy niech idą do CP, tam się przekonają co to znaczy problematyczny dekoder czy problemy z modułem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do was ,czy wam tez ciągle przełącza się" lista moich programów" na" wszystkie kanały"? No już mnie trafia co zmienie to za jakiś czas przełącza się z powrotem.

 

U mnie to samo. Bardzo często przełącza moją listę na listę wszystkich kanałów. Jest to denerwujące ale cóż.... nie może być wszystko idealne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytał " Czy ten dekoder umożliwia tworzenie własnych list kanałów?" Odpowiedź brzmi : umożliwia.

Czy to kpina to kwestia gustu.Mnie osobiście własna numeracja do niczego nie jest potrzebna.Te kilkanaście oglądanych najczęściej kanałów pamiętam a resztę wybieram z list ulubionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącza się wtedy gdy operator coś zmienia w liście kanałów, a ostatnio robi to dosyć często. Dotyczy to zarówno kanałów NC+ jak i fta, każda zmiana parametru jakiegoś programu, dołożenie lub usunięcie skutkuje przełączeniem listy ze swojej na "wszystkie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącza się wtedy gdy operator coś zmienia w liście kanałów, a ostatnio robi to dosyć często. Dotyczy to zarówno kanałów NC+ jak i fta, każda zmiana parametru jakiegoś programu, dołożenie lub usunięcie skutkuje przełączeniem listy ze swojej na "wszystkie".

nawet kilka razy dziennie? co za szajs :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam problem. Mam dekoder mediabox+ i nie mogę ustawić rozdzielczości 1080p. Zostaje jedynie 720p (którego aktualnie używam) i nieszczęsne 1080i. Telewizor na 100% obdługuje 1080p bo mam tak połączone DVD. Wiecie w czym tkwi problem? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...