Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam go od dwóch dni. Poprzednio miałem dekoder Turbobox+.

Mediabox jest lepszy nawet od niego, obraz ostrzejszy, ustawienie bez przeplotu 1080p... Jestem bardzo zadowolony. Nie zawiesza się, do tej pory tylko raz dostałem infomację, że brak sygnału na wyjściu... W Turbaczu działo się to prawie non-stop.

A te sygnały o złej jakości odbioru w Mediaboxach są mocno przesadzone. Wydaje mi, się że problemy mają przede wszystkim ludzie ze starszego typu telewizorami, gdzie trudno zgrać oba urządzenia, nie mówiąc już o tym, że na telewizorach SD próbują uzyskać idealny obraz HD :(. Nie będziesz żałował! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie. Jestem abonentem nc+. Uruchomienie wszystkiego trwało 2 godz. Dekoder bajka, ale pilot wreszcie nie badziewiak jak z hd2000 mini. Umowa oczywiście przejeciowa z premium sport. Dodam jeszcze, ze także dostałem w gratisie hdmi i o dziwo.....działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako nowy uważaj na niespodzianki w mediaboxie typu vod podst., nc+ go itp. Czasami człowiek bawi się dekoderem i tu jakaś usługa kosztuje 2 zł a tam 3 zł, dodatkowo jakieś aktywacje i rachunek ci się uzbiera.

To oczywiście tyczy się jeśli masz dek podłączony neta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie. Jestem abonentem nc+. Uruchomienie wszystkiego trwało 2 godz. Dekoder bajka, ale pilot wreszcie nie badziewiak jak z hd2000 mini. Umowa oczywiście przejeciowa z premium sport. Dodam jeszcze, ze także dostałem w gratisie hdmi i o dziwo.....działa.

 

Gratki. Ja też od paru dni jako nowy klient przeszedłem z CP (też z mediaboxem). Jak u Ciebie z obrazem, ostrość, kolory, w stosunku do HD2000?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roznica w obrazie jest naprawdę zauważalna względem poprzedniego deka. Moj tv to 46 cali led od samsunga 2 letni. Mediabox chodzi cicho. Po przeczytaniu Twojego postu dot. głośności nie stwierdzam takiej dokuczliwości poki co. Co do dodatkowych uslug nie podłączam deka do netu. Wszystko mam w tv i ipadzie czego potrzebuje na ekranie tv. Jeśli brak netu to rozumiem, ze nic po cichu nie kupie od nich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak na przekór wszystkim malkontentom napiszę to co już kiedyś tu napisałem. Dostałem Mediabox'a rok temu i obraz był fatalny. Ale miałem luźne 60 zł. I zamówiłem serwis do kalibracji telewizora. Przyjechali, dostroili za pomocą takiego gadżetu - chyba kolorymetru i jest moc. Obraz żywy, wyraźny, piękny. TV to Samsung seria es8000. Może wart zainwestować w fachowca i serwis zamiast psioczyć na jakość obrazu. No chyba że ma się tv z Tesco...

 

Moim zdaniem wpływ na jakość i ostrość obrazu z mediabox ma jego seria. Miałem mediabox na początku na którym obraz był idealnie ostry i wyraźny.Musialem go wymienić i otrzymałem mediaboxa który generuje dużo gorsza ostrość obrazu oraz barwę .

 

To jaka seria Mediaboxów generuje lepszy obraz? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włączyłem dziś rano ten cud techniki i mam pytanie. Mam taka naturę, ze wszystko mam podpięte pod jedna listę i na noc wyłączam całkowicie cały sprzęt. Z dekiem do CP nie było żadnego problemu a ten trochę marudzi. Włączam go i najpierw sie cos tam uruchamia, pózniej sprawdza aktualizacje, pózniej jeszcze cos? Czy ten typ tak ma, czy ja go takim wyłączeniem nie zepsuje skoro przy każdym ma aż taki długi rozruch?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety taki jego urok. Jak nie muszę to nie wyłączam go z prądu, gdyż później z 15 minut jak nic się uruchamia. Po ekranie aktywacyjnym standardowo wywala " brak karty" i tak z 10 minut stoi w miejscu. Gdybym wiedział, że tak będzie to bym został przy pace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...