Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zaczęły wchodzić w zeszłym roku w kwietniu chyba jeżeli ktoś zakończył przygodę z nc+ i oddał dekoder to wraca on do obiegu ale roczne kontrakty dopiero zaczynają się kończyć to chyba zawczesnie na używki ale pytanie czy nc+ kupił je nowe jest intrygujące zapewne nigdy się niedowiemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w ramach Mediabox możemy poznac po nr seryjnym dekodera czy np. dany dekoder jest z nowszej partii czy starszej? Czy w dalszym ciagu sa to nowe dekodery czy mozna juz trafic na odnowione?

Ja np. w liscie od kuriera mam informację, że będzie to nr DWZA20319112141C0

 

Trafiłeś na dobry egzemplarz tzn z nowszej seri więc obraz powinien być ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na końcu zasilacza przełącznik, aby go całkiem wyłączyć z zasilania. Podobno tylko te nowsze to mają, tak ktoś pisał.

 

Jaki masz początek nr seryjnego ? Tez mam taki przełącznik na zasilaczu.

 

 

DWZA2733317... brałem 2 tygodnie temu

 

 

Jak z jakością obrazu ? Mi wydaje sie ze jest mało ostry i ten niebieski wyświetlacz :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jak na to patrzeć, równie dobrze mogą iść tak numerami, że pierwsza liczba się nie zmienia a następne 7,8,9,0 itd... wówczas byłby nowszym. Ale nie ma co gdybać, zobaczymy co przyjdzie z jakim wyświetlaczem i czy z wyłącznikiem na zasilaczu, to już będą jakieś wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po numerach nie poznacie, jeśli dekoder jest w płaskim pudełku z numerem seryjnym na naklejce z boku to jest z fabryki, jeśli w pudełku z prostokątnym otworem na spodzie przez który widać nalepkę z nr seryjnym to wyjechał z serwisu po sprawdzeniu i ponownym zapakowaniu :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po numerach nie poznacie, jeśli dekoder jest w płaskim pudełku z numerem seryjnym na naklejce z boku to jest z fabryki, jeśli w pudełku z prostokątnym otworem na spodzie przez który widać nalepkę z nr seryjnym to wyjechał z serwisu po sprawdzeniu i ponownym zapakowaniu :!:

 

No i w oryginalnym pudełku mam, z numerem po prawej stronie.

A poza tym nr ma przerwy czyli DWZ A27 333 i kolejne 6 cyfr to może być dopiero nr seryjny, na końcu 5D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...