Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego z tego co wiem To tej opcji już dawno nie ma o czym pisał@cyfra+.A był to pakiet Start z kameleonem ale bez możliwości dodania opcji lub zwiększenia pakietu przez całą umowę.Dopiero była taka możliwość przy przedłużaniu.Moda proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego trzeba zacząć,że na dedyku nie archiwizuje się nagrań. Tak można zrobić tylko na własnym wolnym sprzęcie, gdzie później zgrywasz na płytkę. Dedykowany sprzęt pada, a nagrania przepadają. Więc kto tu przesadza?

 

Sam sobie przeczysz.Najpierw twierdzisz że 500 giga to mało a potem że nie dedykowanym sprzęcie nie archiwizuje się nagrań co jest prawdą więc po kiego grzyba potrzebny Ci większy dysk w Mediaboxie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500 GB to około 100 filmów w jakości HD

 

W razie awarii mediaboxa - wymieniasz dekoder i to co nagrałeś tracisz bezpowrotnie. Nie przegrasz tego na inny dysk i płyty dvd. Kończysz umowę też dekoder zdać musisz.

 

Mając swój dekoder nagrywasz na zewnętrzny dysk i możesz te nagrania wypalić na płytach dvd - zawsze zostaną u ciebie na własność

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego trzeba zacząć,że na dedyku nie archiwizuje się nagrań. Tak można zrobić tylko na własnym wolnym sprzęcie, gdzie później zgrywasz na płytkę. Dedykowany sprzęt pada, a nagrania przepadają. Więc kto tu przesadza?

 

Sam sobie przeczysz.Najpierw twierdzisz że 500 giga to mało a potem że nie dedykowanym sprzęcie nie archiwizuje się nagrań co jest prawdą więc po kiego grzyba potrzebny Ci większy dysk w Mediaboxie ?

500 giga to mało jak dla mnie. Pytanie gdzie ja sam sobie zaprzeczam? Odpowiedź też dał tweed77 co jużi ja pisałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś .." Śmieszne jest,aby w dobie HD dek miał TYLKO 500GB dysk, który i tak nie jest cały przeznaczony do użytku abonenta....

 

Dlatego pytam po co większy dysk skoro nagrań z niego nie zarchiwizujesz a jak pisał @tweed77 w przypadku uszkodzenia czy wymiany dekodera nagrania przepadają.No chyba tylko po to aby w razie czego przepadło więcej nagrań albo po prostu krytykujesz wszystko co związane z tym dekoderem "dla zasady" bo lubisz pisać wiele nie koniecznie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie czytasz. Nie ma sensu archiwizować nagrań na dedykowanym wypożyczonym sprzęcie, tylko na własnym. Rozumiesz już?. Gdzie tu zaprzeczam sam sobie. Archiwizowanie nagrań, to dla mnie trzymanie materiału długo na dydku i 500 dla mnie jest mało. Ja na dysku trzymam filmy za nim wypalę,które mają 20-30gb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wymieniłem mediaboxa+ na nowego w APS i nowy posiada kabel zasilający z wyłącznikiem(bardzo fajna sprawa) oraz niebieski wyświetlacz . Orientujecie się może czy teraz w standardzie dają takie kable zasilające?

 

Jak niebieski? zrób fotkę

 

Poniżej fotka. Orientujecie się może dlaczego w jednym modelu jest niebieski a w innym zbliżony do białego.

 

http://www.anteny.katowice.pl/9_img/nc_BoxMedia_10_245.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...