Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na dniach będe brał ofertę w nc+. Temat ogólnie czytałem, ostatnie naście stron, niemniej usłyszałbym chętnie w podsumowaniu czy warto pakować się w mediaboxa? Chodzi mi głównie o bezawaryjność, płynne działanie, bez zawieszeń i takież też nagrywanie. Wiadomo zdarzają się zawsze odstępstwa od reguły, ale generalnie chyba większości działa poprawnie, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jako sprzęt dedykowany jest ok. Zero zwiech, chodzi płynnie, nagrywa co chcę(bez czarnych obrazów). Ale po dwóch tygodniach użytkowania brakuje mi jednej funkcji które posiadają dekodery CPT a mianowicie ręcznego wyszukiwania kanałów. Jako sprzęt dedykowany jest dobry ( bo nie ma żadnej konkurencji :lol2: )chodzi szybko i płynnie. Co do obrazu u mnie na plazmie wygląda ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek zaczniesz od wymiany anteny i konwentera bo cudo nie będzie chciało odbierać i kto będzie winny ty bo masz złą instalacje jak się w końcu uruchomi to na 50 calach dokładnie zobaczysz różnice w obrazie i będziesz klą jak ja i nie tylko że dałeś się w to wpakować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ludzie mieli po 100% na starym sprzęcie a podłączali media boxa i zonk i ściema że 8psk potrzebuje lepszej anteny i konwentera

podłączysz zobaczysz ja wiem jedno media box ma u mnie zawsze problem z odbiorem a telewizor z wbudowanym tunerem sat odbiera bezproblemowo na tej samej antenie

jak chcesz mieć dobrą jakość i spokój to tylko karta i własny dekoder żaden dek dedykowany nie jest dla ludzi którzy oczekują czegoś więcej niż użeranie się z bok i wymiany dekoderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest nawet temat ocena odbioru mediaboxa

a jeszcze niewiem jak ipla działa na deku od polsatu ale u mnie na telewizorze dział b.dobrze i ma o wiele większą ofertę przynajmniej dla mnie interesujących filmów niż tvn pleyer który na media boxie nie odtwarza filmów w hd tylko się tną a internet mam 120 i już nawet dla ipli za free zostałbym w polsacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wiem co ja będę robił nigdy więcej dekodera od operatora jak nie chcą dawać samej karty ich problem jest netflix oni przyjmą moje pieniądze bez kręcenia nosem

jest jeszcze to http://cardsplitter.pl/karta-cyfranc-do ... -2772.html ale to dla odważnych nie wiadomo co nc+ wymyśli ja to mam i działa ale jak długo tego nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie to ma znaczenie, no chyba, iż dla własnego dobrego samopoczucia powinno Ci zawsze wskazywać 100%? Po to aktualne oprogramowanie koryguje skalę miernika dla sygnałów nadawanych w standardzie 8PSK/DVB-S2 żeby doprowadzić do optimum proces regulacji zestawu antenowego, a co za tym idzie, zminimalizować możliwy negatywny wpływ warunków atmosferycznych na odbiór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...