Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem jeszcze, że mediaBox ma lepszy dźwięk niż Philips.

Co do pilota - rozstaw klawiszy mógły być większy, ale to pewnie kwestia przyzwyczajeni. Najważniejsze, że wciskam obojętnei w jakij pozycji - dekoder pięknie reaguje. W Philipsie musiałem być snajperem - trzeba było idealnie trafić w odbiornik :lol2:

Ehh, aż chce się korzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze, że mediaBox ma lepszy dźwięk niż Philips.

Co do pilota - rozstaw klawiszy mógły być większy, ale to pewnie kwestia przyzwyczajeni. Najważniejsze, że wciskam obojętnei w jakij pozycji - dekoder pięknie reaguje. W Philipsie musiałem być snajperem - trzeba było idealnie trafić w odbiornik :lol2:

Ehh, aż chce się korzystać ;)

Na dodatek Phil "gryzł" się z plazmą Panasa i trzeba było wyświetlacz zaklejać żeby działał na pilota.:D

Gdybym nie miał takiego zestawu - a mam dalej - tyle, że Philipa w odstawce na półce, to prawie bym uwierzył w to, co wypisujecie. Dyrdymały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu na forum kiedyś pisał że wkurza go to że nie można zablokować pinem wybranej audycji z listy nagrań i musi zmieniać nazwy z uwagi na dzieci otóż jest taka opcja dostępna włączamy odtwarzanie tego co chcemy blokować następnie klikamy OK i tam w opcjach audycji wybieramy blokada i wbijamy swój pin i gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przesiadłem się z Philipsa na Mediaboxa. Pierwsze wrażenia :

 

+ cicha praca (praktycznie nic nie słychać)

+ w porównaniu do Philipsa błyskawiczne przełączanie kanałów

+ szybkie działanie EPG

+ w zadzie wszystko działa wielokrotnie szybciej i sprawniej niż w Philipsie :brawo:

+ możliwość odtwarzania filmów z pena - jeszcze nie testowałem, ale ta opcja bardzo mi się podoba

 

- chyba gorsza jakość obrazu przez SCARTa niż to było w Philipsie, widać to zwłaszcza w menu u EPG, które "miga i się trzęsie"

 

Nie testowałem jeszcze nagrywania i VOD, ale pomijając obraz (domyślam się, że po HDMI będzie znacznie lepszy, jak już wymienię TV) wygląda na to, że jest to o wiele lepszy sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym takie filmy to się trzyma na sprzęcie do którego dziecko nie ma fizycznego dostępu.

Rada z gatunku tych genialnych.

 

Biorąc pod uwagę że fikołkow pełno w internecie - płytach CD / DVD. Fakt że od kilku lat większosc tv lcd odtwarza z pendrive usb wszystkie formaty.

Korzystanie z mediabox do nagrywania fikolkow i odtwarzania tym bardziej że dzieci mają dostęp mija się z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet zostawia ślady w kompie, nie każdy korzysta sam z komputera a płyta czy pendrive łatwiej może dostać się w niepowołane ręce niż pin do nagrań. Nie chodzi o to co kto chce ukryć i dlaczego więc darujcie sobie takie rady. Rozmawiamy o funkcjonalności Mediaboxa a nie o tym co kto ogląda i z jakiego nośnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie obejrzy? Żona zabroni?

nie nc+ w swojej nie omylności zapomniało dodać wsparcie dla tego formatu

Że co? :lol2: Przecież to najpopularniejszy format. To co oni pijani byli jak to projektowali?

Jakie formaty w takim razie to obsługuje? Odtworzy mkv chociaż albo mp4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia jakie odtworzy jakich nie piszę co pamiętam z innych postów czy informacji jaką zamieścili

pijani może nie byli ale chcieli dobrze a wyszło jak zwykle

http://forum.ncplus.pl/forum/files/faq_ ... Player.pdf

tutaj piszą co odtwarza tylko że jak czytałem ważne jest w jakim formacie jest dźwięk bo czasami można mieć dźwięk a brak obrazu albo odwrotnie zresztą to jest tak poronine że naprawdę trzeba mieć dużo szczęścia że akurat ten plik co masz spełni wszystkie wymogi które stawia media pleyer w media boxie

a i jeszcze jedno nigdy sobie życia nie utrudniałem i nie zamierzam a korzystanie z media pleyera made by nc+ byłoby torturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystanie z dekoderow narzuconych przez operatora jest już torturą samą w sobie. Chcesz własną listą kanałow nie da się, ograniczenie dla dwoch pozycji satelitarnych i parę innych dzwnie działających rzeczy.

 

Mediabox nie jest tu wyjątkiem a do tego korzysta z 40 procent swoich możliwosci. Możliwosci jakie dają częsci użyte do produkcji dekodera. Okrojony jest przez oprogramowanie.

 

Kto miał własny dekoder - tym bardziej na Linux to wie o czym piszę. Mam na mysli legalne korzysttanie z dekodera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 pozycje to i tak za dużo dla przeciętnego ja jestem za granicą dla mnie wystarcza 1,2, polsat, tvn i jakiś kanał z serialami pasjonaci tylko oglądają niebo od wschodu do zachodu

oprogramowanie jest wykastrowane na maxa postawili na ilość nie na jakość ten sam kanał oglądany na niezależnym sprzęcie wygląda 100 razy lepiej tak samo wygląda internet you tub nie wiem jakie są prawdziwe możliwości media boxa ale to co jest teraz to woła o pomstę do nieba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...