Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro koledzy powiadają, że kanał będzie czerpał z kanałów takich jak Filmbox i Kino Polska, a więc stacji słynących z powtórek to raczej na pewno Stop Klatka będzie jedną wielką powtórką, ale nie ma co narzekać. Najważniejsze, że to kolejny kanał filmowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co masz na myśli mówiąc powtórki - czy chodzi Ci o filmy nadawane już w innych stacjach, czy może o jedne i te same produkcje powtarzane na tej antenie. Według koncesji: "audycje powtórkowe zajmą 20% tygodniowego czasu nadawania programu". Dla porównania Polsat proponował 65% tygodniowego czasu na powtórki, a Kino 5 85% :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza, bo jest to gwarantem atrakcyjniejszej oferty niż propozycje Polsatu i Mediasat. Poza tym, który bezpłatny kanał filmowy zaproponuje lepszą ofertę? Aaa, zapomniałem - nie mamy bezpłatnego kanału filmowego w Polsce. A który kanał płatny oferuje mniej powtórek? Żaden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznacza, bo jest to gwarantem atrakcyjniejszej oferty niż propozycje Polsatu i Mediasat. Poza tym, który bezpłatny kanał filmowy zaproponuje lepszą ofertę? Aaa, zapomniałem - nie mamy bezpłatnego kanału filmowego w Polsce. A który kanał płatny oferuje mniej powtórek? Żaden.

 

Myślałem ze o atrakcyjności kanału filmowego mają decydować jakość filmu. Jeden da mniej powtórek ale słabe filmy lub dużo seriali nie mówiąc już o Telezakupach a inny da więcej powtórek ale ciekawsza zawartość. Mamy bezpłatny kanał filmowy

 

Tak ciekawy jak Eska Tv i Polo Tv? :lol:

 

Może zauważysz jakimi kanałami są Eska i Polo TV i ze Eska nadaje seriale z FOX, za chwile będzie tez Fokus. Na Stopklatce jakby co to polskie seriale z KP mozesz liczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dokładnie tyle może być wart, ponieważ o to właśnie chodzi w polskim DVB-T. Za darmo nikt nie zaoferuje luksusowego kanału. Stopklatka TV pod względem oferty może bardzo przypominać Kino Polska, ponieważ polskie filmy są w Polsce bardzo chętnie oglądane, nawet wiele razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za oglądanie staroci w sd z reklamami? :roll: Kanał wart anteny z drutu na dachu, nic więcej.

Widzę, że kolejny co zrobił zakupy w Media Markt z telewizorkiem HD za 1300zł i do tego wziął LTE od CP na wichurę. Teraz jakie wymagania... 1080p i brak reklam. Ciekawe kto za to zapłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym jakieś dobre filmy sztuk walki

Mam 34 lata a jeszcze nie widziałem w otwartym kanale Klasztoru Shaolin !!!!

Wstyd się przyznać ale nie widziałem go w ogóle nawet na video czy dvd

 

"O! Mi to fo!" A co ja mam powiedzieć? Widziałem to w kinie na dużym ekranie :lol: Kino kopane w dużej ilości leci/leciało na kanałach TV4 i TV6. Ale swoją drogą mogliby wybrać kilka wartych obejrzenia tytułów z tego gatunku, dodać wstępny komentarz i pokazywać późnym wieczorem. Takie 1-2 tytuły na miesiąc wystarczyłyby! Pewnie prawa autorskie nie są drogie do tych tytułów, ale pewnie są trudno dostępne (nie ma ich w portfolio dużych wytwórni).

 

A mi się marzy przegląd filmów Johnnie To (Tarantino z Honkongu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym jakieś dobre filmy sztuk walki

Mam 34 lata a jeszcze nie widziałem w otwartym kanale Klasztoru Shaolin !!!!

Wstyd się przyznać ale nie widziałem go w ogóle nawet na video czy dvd

 

"O! Mi to fo!" A co ja mam powiedzieć? Widziałem to w kinie na dużym ekranie :lol: Kino kopane w dużej ilości leci/leciało na kanałach TV4 i TV6. Ale swoją drogą mogliby wybrać kilka wartych obejrzenia tytułów z tego gatunku, dodać wstępny komentarz i pokazywać późnym wieczorem. Takie 1-2 tytuły na miesiąc wystarczyłyby! Pewnie prawa autorskie nie są drogie do tych tytułów, ale pewnie są trudno dostępne (nie ma ich w portfolio dużych wytwórni).

 

A mi się marzy przegląd filmów Johnnie To (Tarantino z Honkongu).

 

 

Ja widziałem 4 filmy tego reżysera

Wygnani http://www.filmweb.pl/film/Wygnani-2006-371264 mam na dvd

Czas ucieka http://www.filmweb.pl/film/Czas+ucieka-1999-136810

Linia ognia http://www.filmweb.pl/film/Linia+ognia-1997-113536 mam na dvd

Bosonogi mistrz http://www.filmweb.pl/film/Bosonogi+mistrz-1993-140391 mam na dvd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I dokładnie tyle może być wart, ponieważ o to właśnie chodzi w polskim DVB-T. Za darmo nikt nie zaoferuje luksusowego kanału. Stopklatka TV pod względem oferty może bardzo przypominać Kino Polska, ponieważ polskie filmy są w Polsce bardzo chętnie oglądane, nawet wiele razy.

No chyba nie do końca będzie przypominał Kino Polska ponieważ w 40% mają być produkcje polskie a 60% zagraniczne.Tak czy inaczej kanał może być hitem jak na NTC oczywiście. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wielu się rozczaruje startem kanału. Według mnie to będzie taki mix E!, Kino Polska, Filmbox i portalu Stopklatka.pl. Będzie dobrze jak utrzymają 1-2 premiery filmowe na tydzień. Filmy zapewne nie wyjdą poza ramy dystrybutora SPI. TVP Kultura to raczej nie będzie, bo z trudnych filmów ciężko jest się utrzymać. Na kanał stricte filmowy jak AleKino! też nie ma co liczyć, bo na to potrzeba dużo pieniędzy. Podejrzewam, że kanał nie wystartuje z wielką pompą, tylko będzie się powoli rozwijał żeby utrzymać rentowność. Ja najbardziej liczę na materiały około filmowe - bo to mnie najbardziej interesuje.

 

Kanał powinien też wystartować wcześniej. Słyszałem, że już prowadzi rozmowy na wynajęcie transpondera CP. Być może będzie to taka forma próbnej emisji testowej. Tak żeby później w NTC obyło się bez większych wpadek. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miłośnik vhs, reklam w filmach i lektora, trzeba dodawać coś więcej? :lol:

Rzeczywiśćie :) Kupiłeś telewizor HD, to czujesz się zwolniony z obowiązków widza telewizji bezpłatnej. Teraz wszystko powinno być z pięcioma ścieżkami dźwiękowymi, napisami, w wysokiej rozdzielczości i bez reklam. Cio, nie dorzucili takiej oferty do promocji na telewizorek? Jaka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...