Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – zapowiedzi


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sorek21 miałeś do czynienia z UHD?Ja mam i polecam :P

Takim myśleniem co prezentujesz to my będziemy daleko za ....  ;)

Dobry pomysł z tymi dekoderami mam nadzieje że się one pojawią ... łapu capu nie koniecznie ale filmy co są już dostępne na pewnym serwisie ;) takie bym z miłą chęcią w nc+ zobaczył :D

 

Oglądałem. Odbiór bardzo dobry, ale czy tak naprawdę warto iść na siłę w nowości tylko dlatego, że jest to nowość? Ile osób oglądałoby te filmy w tym systemie?

Edytowane przez Barti
Zdanie pytające kończymy znakiem zapytania, a nie kropką. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. I tu na forum jakiś uparciuch twierdził, że w 100% na koniec roku pojawi się sprzęt UHD. Tak bardzo w to wierzył,że sie założył o łychę. No cóż...mam nadzieję, że ma na tyle honoru, że w styczniu będę się delektował tym trunkiem :grin:

 

Tak przyznaję, że nieoficjalnie (z wiarygodnego źródła) dowiedziałem się o wprowadzeniu dekodera pod koniec tego roku.

 

Premierę tego dekodera przesunięto na drugą połowę 2017 - z prostego powodu. Istnieje duża szansa na pojedyncze wybrane transmisje Ekstraklasy w UHD ale dopiero od nowego sezonu. Do tego mogą dojść również pojedyncze transmisje z BPL plus inne programy. Wszystko emitowane w jednym testowym kanale.

 

Wprowadzenie takiego dekodera musi się wiązać z jakimś kontentem :wink: . Tak było na początku z HD na Cyfrze - wybrane transmisje Ekstraklasy plus NG.

Nie udało się tego przeprowadzić organizacyjnie wcześniej, stąd ta decyzja.

 

Nie mam sobie nic do zarzucenia w tej kwestii. Mogę się jedynie przyznać do błędu, że pomyliłem się o pół roku.

 

@Ircios

W swojej opinii (wtedy) wyraziłeś głębokie, 100% przekonanie, że UHD to bajka dalekiej przyszłości.

Moim komentarzem udowodniłem, że jest inaczej. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno już jest pewne źe Metro i WP będą nadawane w nc+. Będą one nadawane z 11,488 MHz czyli parametrów nc+.

Inaczej sprawa ma się z Zoom TV które będzie na zagranicznej częstotliwości 11,604 MHz.

Informacja o namiarach widnieje w koncesjach satelitarnych nowych stacji naziemnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metro TV i Zoom TV będą z tp CP (podpisali umowy o sprzedaż reklam w Polsat Media!). WP1 z tp NC+ i prawdopodobnie z 11.488 H ale to nie jest pewne bo w grę też może wchodzić upchanie kanału SD na tp 10.796 V. Nowa TV dołączy do CP od 6 grudnia 2016 i tym samym zakodują sygnał z satelity na stałe. WP1 będzie kodowane od dnia startu! Na razie potwierdzona obecność w NC+ i Orange TV od dnia startu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego moj post wyleciał. Ale kanał nie nadający na satelicie dla mnie nie istnieje( nie wszędzie sa iptv czy kablóweczki i dla mnie taki odbiór jest nie do przyjęcia )Co do nowości i zapowiedzi jedyną nowością pewną jest wyłączenie od 1 stycznia 2017 kanału CBS DRAMA.( w Sumie od kiedy zmienili ramówki nazwy całej paczki coraz gorzej się trzymają na rynku więc i nie dziwne że wyleciało.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W mojej umowie ( z lipca 2016) już wszystkie te 3 kanały są niegwarantowane, łącznie z TVN Meteo Active. Nie mniej jednak, nie mogę się zgodzić z tym, że zamiana na HGTV to rebranding. Po pierwsze jest to zupełna zmiana tematyki kanału, poza tym HGTV istnieje na rynku międzynarodowym równolegle z kanałem TVN Meteo Active, więc po prostu jeden kanał zostanie zastąpiony drugim. I jak by tego nie nazwać, to nie jest to rebranding.

Super, że dodają przy okazji tych zmian Food Network, dość niespodziewanie :) Obydwa kanały kulinarne w Polsce będą na jednej platformie. Praktycznie pod dodaniu Viasatów i Food Network, muszę poważnie się zastanowić czy potrzebny mi jest dekoder Cyfrowego Polsatu, skoro wszystko co do tej pory było wyłącznie tam, teraz jest też w NC+. No może jedynie Polsat Sport, ale tam w sumie poza siatkówką, nie widzę nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Telewizja WP zapowiada wejście do nc+ i tym samym na satelitę w lutym: https://m.facebook.com/telewizjawp/photos/a.205370936152004.47648.161464760542622/1275538409135246/?type=3&comment_id=1276283919060695&notif_t=photo_reply&notif_id=1485245890480553&ref=opera_speed_dial

Edytowane przez Mr. Orbita
Tam jest napisane: "mamy nadzieję", a nie że na 100% w lutym. Tak się tworzą nadinterpretacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...