Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Trudno na podstawie jednego testu wyciągać daleko idące wnioski. Niemniej, jest to pierwszy sygnał, że NC+ jest zainteresowane UHD.

 

Tak jak pisałem w innym miejscu, moim zdaniem, do końca roku powinien pojawić się dekoder z obsługą UHD. Do tego dojdzie jakiś kanał testowy z różnymi treściami w UHD.

 

To będzie raczej działanie o charakterze marketingowo - propagandowym. Jednakże, wszyscy na tym skorzystają, ponieważ dowolny program w UHD będzie w dużo lepszej jakości (nawet na TV HD) niż to podrabiane HD - które cały czas jest nam serwowane. W związku z tym, zamiast oglądać BPL w HD niekiedy z "pływająca murawą",  będzie można to obejrzeć w dużo lepszej jakości UHD.

Edytowane przez Mr. Orbita
Wycięte odniesienie do usuniętych wypowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwi mnie, jak za chwile gruchnie wiadomość... Lech-Legia pierwsza transmisja w Polsce w 4k

 

Cóż :( z tego zestawy to tylko "pierwsza transmisja w Polsce w 4K" przedstawia wartość,

natomiast zawartość merytoryczną wymienionych zespołów kopaczy można w temacie piłkarskim co najwyżej do kasety VHS (i to w uniesieniu) przyrównać :(

Edytowane przez fezuj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To widzowie tego serialu mają pecha, że finansuje go Netflix, który teraz do Polski wjechał i chce za swoje seriale dodatkową kasę. Rynek praw telewizyjnych staje się coraz bardzie agresywny, każdy wydziera prawa po kawałku a takie rozwodnienie jest bardzo niekorzystne dla abonentów, bo muszą płacić kilkunastu nadawcom naraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie też zmienił się numer konta. Oczywiście o zmianie nie zostałem wcześniej poinformowany. Mam ustawione zlecenie stałe w bankowości elektronicznej i jak bym nie sprawdził numeru w ICA to bym cały czas płacił na stary numer konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam numer konta w ICA , na rachunku i tv :) wszedzie 


FILMBOX ARTHOUSE jest juz na liscie nr 179 ale pokazuje ze kanal niedostepny , a mam paczke filmboxow w pakiecie ... 

 

Kanal bedzie dostepny poznym wieczorem lub jutro od rana 

Edytowane przez papryk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ten sam numer konta w ICA , na rachunku i tv :) wszedzie

 

FILMBOX ARTHOUSE jest juz na liscie nr 179 ale pokazuje ze kanal niedostepny , a mam paczke filmboxow w pakiecie ...

 

Kanal bedzie dostepny poznym wieczorem lub jutro od rana

A skąd masz takie info, że kanal będzie dostępny wieczorem lub jutro rano?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od dziś Eleven do każdej nowej umowy nawet bez canal+ 
- bez opcji canal+ zobowiązanie 12 mis. 14,90
- z opcją canal+ zobowiązanie 12 mies. 11,90

i do oferty wraca mediabox można go mieć do każdego pakietu od comfort+

Edytowane przez profik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...