Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja twierdzę, że to bardziej "siła sugestii" niż rzeczywista przepaść jakościowa między PolSat News SD, a PolSat News HD. Jakaś tam różnica między wersją SD, a HD jest, ale żeby od razu twierdzić, że nie wiadomo jaka ... . :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się zgodzić z poprzednikiem A&G, Polsat News SD a HD niewiele się jakościowo róznią. Wersje HD Polsat News HD a TVN24HD, tu nie ma nawet czego porównywać.

nie ma się co dziwić słabej jakości , w końcu Polsat News HD to kanał FTA. :wink:

https://ncplus.pl/sklep/promocje?utm_ex ... Fold_pages

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co się stało dekoder włączony od 30min z standby.

Wejdź w ustawienia anteny i dawaj "dalej" czy tam "ok" tak dłuygo, aż napisze, że pobiera listę kanałów. mi się pobrało automatycznie, aczkolwiek na 5800S czasem musialem recznie (lub poczekac).

 

Samo pozostawienie włączonym nic nie da. Lista pewnie pobiera się z konkretnego transpondera. I pobierze się jak na taki przełączysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersje HD Polsat News HD a TVN24HD, tu nie ma nawet czego porównywać.

A transmisje live z sejmu czy w TVN24 HD czy w Polsat News HD i tak w SD ;/

 

PS Mogli by już wykasować ten Blink z pozycji 69 i wrzucić tam ten Polsat Romans, a nie przesunęli PR między muzyczne...choć jak wiadomo większość listy jest do przebudowy, bo takie kanały jak TCM, Stopklatka czy Universal nie powinny być tak daleko, przy tak blisko będących kanałach jak Romance TV HD czy Viacom Blink.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O lol... A zastanawiałem się, czemu sportowe wykopano za bajki. Ręce opadają :D

 

Od ich listy wolałbym możliwość ułożenia kanałów po swojemu. I niech nikt nie wyjeżdża mi z tym, że nbox daje taką możliwość (bo to co jest - z zostawieniem numerów kanałów - to parodia) ani z własnym sprzętem - w tej chwili mi to się nie opłaca. Szczególnie, że na co dzień używają go osoby dla których doszukanie nowych kanałów to czarna magia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
O lol... A zastanawiałem się, czemu sportowe wykopano za bajki. Ręce opadają :D

Nie wszystkich sport interesuję....

Mi to nie przeszkadza ważne by było to sensownie poukładane a nie tak jak to jest teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a np. dzieciece muszą być od 90 ze względu na te piloty dla dzieci co n-ka rozdawala.

Jeżeli tylko ze względu na to bajkowe są od 90 i nie mogą poszerzyć grupy kanałów filmowych, to byłby to kiepski argument z ich strony. n-ki już nie ma, a jednak większość abonentów nc+ to byli abonenci Cyfry+ a nie platformy n. Jednak jak zdążyliśmy już zauważyć przez ten ponad rok, Ci drudzy mają zdecydowanie lepiej od byłych Cyfrowiczów. ITI swoje TVN Style i inne TTV-y powciskała na sam początek, ale równie dobrze na samym początku mogłyby być Domo+, Planete+, AleKino+, paczka Canal+ i inne kanały od Canal+ Cyfrowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, pięknie teraz wygląda lista w tym miejscu :

 

138.MTV Live HD

...

145. 4fun TV muzyka

146. Fashion TV moda

147. TVN Style lifestyle

148. Mango 24 telezakupy

149. Polo TV muzyka

150. Disco Polo Music muzyka

151. Kino Polska Muzyka muzyka

152. Trace Urban muzyka

153. E! Entertainment rozrywka

154. Polsat Romans film

155. VOX Music TV muzyka

 

Szkoda, że jeszcze pomiędzy nimi nie wsadzili jakiegoś kanału dokumentalnego i dziecięcego :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku o Stars TV jest informacja o tym, że trwają rozmowy w sprawie lepszego miejsca na liście. Idealnie by było gdyby zamiast tych 146-148 pojawiły się Stars, Vox i Power, wszystkie muzyczne byłyby w kupie. Dużo nie trzeba, żeby doprowadzić tę listę do używalności. A jeśli nie Power to ewentualnie P-Music.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...