Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat News HD i Disco Polo Music też już są. Ale EPG jeszcze nie ma, przynajmniej na ADB.

 

Czy ktoś wie z jakiego trasnspondera idą te kanały od TVP (ABC i Sport HD)?

 

dzwoniłem do NC+ i te 2 kanały są testowane na 2 różnych transponderach 10,834 i 10,911 i podobno wieczorem już będzie ostateczna decyzja na którym pozostaną ale z tego co widzę po zdjęciach że będą na 10,834

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
co to jest te CH-3509 i CH-3505 ?

 

To są nazwy zastępczo nadawane przez firmware tunera sat dla kanałów nie mających wpisów z SDT (czyli nie mających nazw bo SDT to tablica nazw kanałów). Dlatego podawanie ich jest pozbawione sensu.

 

Tunery nadają im jakieś nazwy, aby można było je zidentyfikować, zawierające w nazwie wartość SID najczęściej dziesiętnie ale w przypadku Enigmy w szesnastkowo, czasem tylko część cyfr wartości dziesiętnej SID, w nazwie umieszczają text CH, SID (Enigma)...

Zależnie od tunera te kanały nazywały się inaczej. Poda ktoś takie pseudonazwy kanałów a potem wysyp lamentów że u mnie na ferdku nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to standard więcej i jeszcze więcej niech upychają to będziemy mieć HD mleko by Polsat już HBO było całkiem znośnie

 

chyba tylko w Polsce prowadzi się polityke upychania kanałow olewając jakość

 

a potem kupują te telewizory po 60'

 

inny transponder oznacza że dogadali się raczej z TVP w sprawie tego kanału a nie z polsatem w sprawie transpondera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

chyba tylko w Polsce prowadzi się polityke upychania kanałow olewając jakość

Taka jakość przekazu jaka jakość contentu. A literki HD są tylko potrzebne dla onanistów TV lub idiotów .

 

a potem kupują te telewizory po 60'

Typowe wiejskie szpanowanie: "mom duży tiwi".

A co tam, że oglądam na nim kanał SD z DVB-T.... albo film z wesela z kasety VHS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy aktualizuje się Wam lista, bo u mnie niestety nie? Dekoder Pace.

 

A ja mam dwa dekodery ADB (jeden mediaBox+, drugi 5800S) i na oby dwóch zaraz z rana miałem wszystkie 4 kanały: TVP ABC, TVP Sport HD, Disco Polo Music, Polsat News HD. Inna sprawa, że na tych Polsatowych nie mam EPG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...