Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co sie stalo z Hyper? Zauwazylem, ze w takim Hot news pokazuja prawie 2 letnie gry! Oni juz nic nowego nie produkuja?

 

 

Gdzieś mi mignął wywiad z osobą odpowiedzialną za to "pasmo" (bo od wczoraj kanał nieistnieje), że przestali produkować i nadają tylko to co już mają, a z czasem będą skracać emisje.

 

 

 

P.S. Sądzę, że w nowej jesiennej ramówce teletoona nie będzie nawet pasma....... :-(

 

 

 

EDIT:

 

Przed chwilą na oficjalnym forum nc+przedstawiciel sam przyznał o "wycofaniu marki HYPER+" !!!!!!!

 

 

Czyli faktycznie koniec tego kanału !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec uprawnień do przekazu AXN Spin HD z TP NC+ 11.278 V. Dzisiaj popołudniu mi zabrali uprawnienia i mam dostęp tylko do nowego przekazu z TP CP 10.910 V! Brak też EPG przy przekazie AXN Spin HD z TP NC+ ale przekaz jeszcze idzie na tym TP bo się wyszukuje. Zapewne wkrótce zostanie wyłączony z TP NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://forum.ncplus.pl/forum/showpost.php?p=773454&postcount=61

 

Tak jak pisałem wcześniej - wycwanili się, bo tylko "przenieśli" programy do teletoona, a że po wakacjach je usuną to też szczegół ;-) Smutne......

 

 

sprawdziłem umowę - aneks z przedłużenia umowy z sierpnia 2013 roku. W wykazie kanałow wchodzących w skład Universe - brak wyszczegolnionego kanału HYPER+.. Nie ma takiego kanału TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Ta zmiana dotyczy tez HDTV 5800S??

 

Nie. Aktualizacja pojawi się tylko dla dekodera mediaBOX+ (ADB 3740SX).

W najbliższych tygodniach zaplanowano również aktualizację dla dekoderów turboBOX+ (ADB 5720SX)

Dla dekoderów ADB 5800S oprogramownie ma pojawić się wkrótce, oprócz loga większych zmian nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana dotyczy tez HDTV 5800S??

 

Nie. Aktualizacja pojawi się tylko dla dekodera mediaBOX+ (ADB 3740SX).

W pierwszej połowie lipca zaplanowano również aktualizację dla dekoderów turboBOX+ (ADB 5720SX)

Dla dekoderów ADB 5800S oprogramownie ma pojawić się wkrótce, oprócz loga większych zmian nie będzie.

A o Newbox+ coś wiadomo z nowym oprogramowaniem? Mi strona NC+ nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...