Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz Nbox z E2 to się nie musisz martwić o odbiór Mezzo ;)

Tak jak z łódką bols - ups ale to nie to forum jest

Nie mam niestety E2 choć posiadam dwa Nboxy ale nie te co trzeba.Ten kanał mnie nie interesuje ale bardzo mnie zastanawia po co jest u mnie na liście od 6 miesięcy jak nie ma możliwości go wykupienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Universal HD od 09.06 na kanale 69 i stars na wśród muzycznych wyżej na liście :D w końcu jakieś pozytywne zmiany

A może podasz jakieś źródło odnośnie nowej pozycji dla Universal Channel HD w EPG, bo taką informację wziętą z d**y może podać każdy.

;)

...się zaloguj do ICA...

Zalogowałem się i co? Jakoś nigdzie nie widzę informacji o zmianach w układzie kanałów.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak nie było były to min. PSN , Polsat HD i parę innych.

No normalnie ich nie było. Zaraz po fuzji były i pojawiał się komunikat o kanale niedostępnym, ale szybko zniknęły i w miejscu Polsatu HD był Polsat SD, podobnie było z History a zamiast PSN było puste miejsce. Zarówno na Pace jak i na liście nc+ pobieranej bezpośrednio przez tv z modułem.

 

Edit: ircios, co Twój post wnosi do tematu? Przecież właśnie o tym piszemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszej likwidacji loga i nazwy, tylko patrzeć, aż całkowicie zniknie z oferty.

 

 

Francuziki są cwani - nie likwidują kanału od razu tylko stopniowo: najpierw nazwa i logo, potem skrócą do godziny, a pod koniec roku całkiem zlikwidują.

 

 

Takie posunięcie nie da możliwości do zerwania umowy bo przecież :

 

TERAZ:

 

"Pasmo HYPER jest emitowane na kanale Tele TOON+"

 

POTEM:

 

"Zmiana ramówki kanału Tele TOON+ nie daje możliwości zerwania umów"

 

 

Sprytne.......... ;-)

 

 

P.S. Że też wcześniej na to nie wpadli. Robić blok programowy na innym kanale i potem go wygaszać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LukWil, obawiam sie ze to co napisales sie sprawdzi.

Ps. teraz sprawdzilem swoja umowe i co? w opcji multi+ brak kanalu hyper+ czyli cos kombinuja by go usunac, skoro juz od kilku mies wiedza cos i pewnie dla tego, nie zamieszczaja go w kanalach gwarantowanych, czy Ktos z Was tez nie ma tego kanalu w umowie zapisanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...