Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba został jeszcze Blue Hustler.

Blue Hustler jest już od jakiegoś czasu. :> Został "załatwiony" przy okazji 15 "nowości" w nc+.

 

No jak jest jak nie jest??? na pejsie i filipsie pocyfrowym nie działa. Po wklepaniu kodu po 23 standardowa formułka "w celu zakupu zgłoś się do..." czy jakoś tak. Ktoś tu pisał, że nie dodali nagra? reszta z wielkiej 15 działa hmm.

Ja mam All Inclusive+ i do momentu pojawienia się "wielkiej piętnastki" nie miałem możliwości oglądania Blue Hustler (nie było kodowania dla byłej Cyfry+ - Seca).

 

Nie prosząc się o nic ni stąd, ni zowąd pojawiło się kodowanie charakterystyczne dla Cyfry+ i mam możliwość oglądania Blue Hustler.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prosząc się o nic ni stąd, ni zowąd pojawiło się kodowanie charakterystyczne dla Cyfry+ i mam możliwość oglądania Blue Hustler.

 

@ A&G, skoro masz pełen pakiet to proszę podpowiedz który z programów "dla dorosłych" jest Twoim zdaniem najlepszy? Ponoć Redlight ale czy to potwierdzasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu listy programowej na moim Pace-sie wyskoczyło 838 kanałów.Po pobieżnym przeglądzie z HB uporządkowano go.Wyrzucono nieaktywne kanału i poprzesuwano jak np KBS HD na 303 z 517 zmieniono nazwę na TVN BiŚ ale History przynajmniej na liście pozostała SD.Z Astry chyba nie dodano nowych HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

Wczoraj wieczorem dzwoniłem w tej sprawie i miły pan powiedział, że promocja na HBO przedłużona jest do 31.01.2014 r.

 

W przypadku omyłkowego doliczenia do rachunku w/w pozycji pomimo obiecanej automatycznej dezaktywacji-reklamacja powinna załatwić sprawę.

Zawsze można zlecić wyłączenie z końcem okresu darmowego świadczenia HBO poprzez formularz http://ncplus.pl/kontakt/napisz-do-nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nie wyrażam się zbyt jasno... :( Skoro w momencie uruchomienia darmowego HBO obiecywano Ci automatyczne wyłączenie usługi z końcem okresu promocji to w momencie np.nie wyłączenia po okresie darmowym i doliczenia opłaty do faktury-składasz chyba reklamację,jeżeli usługi nie chciałeś-prawda? I to powinno załatwić sprawę a jeżeli chcesz dmuchać na zimne to przecież nic nie stoi na przeszkodzie by zlecić dezaktywację usługi samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
Koledzy wyjaśnijcie bo się pogubiłem. History HD jest teraz dostępne dla każdego kto posiada History SD, czy dodatkowo płatne?

 

dla kazdego ktory ma wykupiona opcje History HD za 1,99zl/miesiecznie

 

 

Lub posiada jak ja :D "Full Extra" i ma to w cenie pakietu

Ps.Ja na swoim dekoderze na widzę "HistorySD"....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A SD i HD to ten sam program? Jeśli tak to jest skandal, że każą sobie płacić za oglądanie w cywilizowanej jakości, a i tak płacimy (w ramach normalnego abonamentu) za jakość urągającą. Posiadam obecnie w zasadzie wszytko po za kanałami dla dorosłych, sundance, mezzo, france i właśnie history hd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...