Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, maks27 napisał:

Od jakiego pakietu jest Polsat Games ?

 

"Od 21.10 do oferty zostaje dołączony nowy kanał - Polsat Games (należący do Grupy Polsat), stworzony z myślą o fanach gier wideo oraz e-sportu.

Kanał będzie dostępny na pozycji 137 dla Abonentów posiadających pakiety Comfort+/Optimum+ i wyższe."

Edytowane przez meckbar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniu 29.10.2021 C+Polska SA wyłączył całkowicie kolejny swój dosył VOD 4K HEVC o ID 14285 do dekoderów Ultrabox+ 4K UHD z tp 11,410 H:

https://www.digitalbitrate.com/dtv.php?mux=11411&pid=14285&live=65&sec=0&lang=en

Wygląda na to że operator całkowicie rezygnuje z utrzymywania dosyłów serwisów VOD do swoich dekoderów ze swoich tp sat. i przenosi wszystko już do serwisów C+Online. Dobra decyzja operatora podczas gdy konkurencyjny operator Polsat Box (Cyfrowy Polsat) nadal kisi na swoich tp jeszcze dawnych lat dosyły VOD kanałów w SD. :-(

Na tp 11,449 H C+Polska SA pozostał jeszcze dosył nPVR kodowany w Conax do dekoderów po n-ce. To też pewnie na dniach wyłączą lub podmienią na przekaz jakiegoś kanału nowego w ofercie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ircios

Tobie się reklamy nie podobają ?  To lasu wiewiórki oglądać :) .

A na poważnie ,płacąc około stówy za abonament człowiek musi oglądać co raz więcej reklam . Jak z C+ będzie odchodzić co raz więcej abonentów ,to 80-90 czasu antenowego będą stanowić reklamy :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tomek6680t napisał:

@ircios

Tobie się reklamy nie podobają ?  To lasu wiewiórki oglądać :) .

A na poważnie ,płacąc około stówy za abonament człowiek musi oglądać co raz więcej reklam . Jak z C+ będzie odchodzić co raz więcej abonentów ,to 80-90 czasu antenowego będą stanowić reklamy :( .

 

Taki fajny pakiet reklam przerwali filmami 🤣.

 

Na poważnie zaś to na kanałach należący do platformy - kodowanych nie powinni filmów - programów przerywać reklamami. Jedynie między jednym a drugim filmem - programem. Tym bardziej na tzw. prestiżowych kanałach reklam być nie powinno.

Ogólnie to w Polsce rynek reklamowy w TV ma się bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie offtop widzę w tym wątku. Co do przerywania pozycji programowych w kanałach pay TV blokami reklamowymi. Jakby tego nie było abonament nasz by musiał wzrosnąć u naszych operatorów. Tak Ci nadawcy rekompensują sobie mniejsze wpływy z opłat abonenckich wpływami ze sprzedaży bloków reklamowych. W Rosji np. z tego co wiem jest zakaz emisji reklam w kanałach pay TV. Taki zakaz musiał by być u nas w Polsce odgórnie dla ofert pay TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość PawelU1981
3 godziny temu, czerstwy napisał:

Ten to HD Glass 17

Dokładnie ver. 7.07 aktualnie.

19 godzin temu, czerstwy napisał:

Masz uprawnienia z C+? Bo same caid dodane było razem z  Vivid Red HD. Czyli już dawno temu.

Szło mi to z 1884 tak jak na zdjęciu i przestało. Aktualnie CAID są, ale tylko z Polsatu to działa. A dodam, że u mnie ostatnio nie było tych CAID dla CANAL+ i pojawiły się kilka dni temu. Prowadzę dość dokładne zapisy, bo robię listy pod enigmę więc chyba nic nie przeoczyłem, ale nie dam sobie ręki uciąć. Czasem ciężko wszystko ogarnąć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
4 minuty temu, czerstwy napisał:

Właśnie wolałem spytać bo dzwiło mnie że na tej skórce pokazuje caid z modułu. Pisałem o tym wiele razy że caid dodane i nie wiadomo w jakim celu. Edit 

 

A widzisz 16 lutego to ja miałem jeszcze inny tuner. A gdzieś chyba od maja na dobre śledzę temat. Aktualnie dodali wszystkie CAID do przekazu VIVID Touch łącznie z 1813. Może coś z tego będzie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...