Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ – stan aktualny


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie przełączenie na 222 będzie uruchamiało serwis Netflixa. Co do D+, to jeszcze trochę czasu minie zanim się u nas pojawi.

 

Dodano

@umek, co Cię tak rozbawiło? Jak nie wiesz to zapytaj. Przełączenie na dany kanał i uruchomienie w ten sposób aplikacji jest powszechne, tak się np uruchamia Netflixa w szwajcarskim UPC. Ba, nawet na starych Mediaboxach od UPC, po przełączeniu na konkretny kanał uruchamiała się apka z diagnostyką.

Edytowane przez Pawop
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i? Przecież od dawna o tym piszemy w odpowiednim temacie. Trzeba było zapytać konsula, czy czasem na SK nie przeczytał o tym.

https://satkurier.pl/news/183898/netflix-w-platformie-canal-juz-wkrotce.html

Przekazał Ci info, które było pisane we wszystkich serwisach z tej branży dawno temu.. 

Jeszcze nie ma w ofercie, Ty piszesz w temacie o stanie aktualnym. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Co powiecie o nowej kolekcji w ofercie - Paramount Play?

 

https://satkurier.pl/news/186326/paramount-play-i-nick-play-w-platformie-canal.html

 

Filmów jest 26 takich hmm bardzo "świeżych" i to za jedyne 10 zł miesięcznie.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dodali tę kolekcję do pakietu Extra+ to może miało by to jakiś sens. Płacić dodatkowo za coś co non stop jest w zwykłej telewizji to nieporozumienie. Przy przedłużeniu umowy będą dawać pewnie za free jak FOX PLAY który też do bardzo atrakcyjnych ofert nie należy.

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zobaczyłem newsa na temat dodania tych kolekcji do oferty to byłem przekonany,  że będzie to tak samo wyglądać jak w przypadku innych kanałów,  czyli, np. Kolekcja Lifetime jest dostępna dla abonentów z minimum Extra+,  kolekcja Planete+ już od Comfort+ itp. A tutaj dodają coś extra płatne, gdzie są same starocie.  Ale pewnie przy przedłużeniu umów znów będzie to jako kolejny element "wartości dodanej" dla abonenta. Podobnie jak z kolekcją Foxa. Słabe to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Ozzy666 napisał:

 

 

 

...... hmm bardzo "świeżych" i to za jedyne 10 zł miesięcznie.

„Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”, „Ekipa z Newcastle”, „Ex na plaży Polska”
Serio? Jedno wielkie nieporozumienie. To jest na MTV dzięki czemu ja już nie oglądam od kilku lat tego kanału.

Edit:

"Nastoletnie matki" WTF....

A wy narzekacie na ofertę Netflixa, Amazona , HBO ..... Oj zgrozo ;)

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe info do tej super ekstra kolekcji :P

 

"Aeon Flux" Amazon Prime Video

"Mission Impossible"  Amazon Prime Video

"Hugo"  Netflix

"Transformers 3"  Amazon Prime Video

"Szeregowiec Ryan" Amazon Prime Video

 

Dalej mam wymieniać super filmy w tej super jakości w NC+GO?  :lol2:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Szeregowca Ryana" chętnie bym obejrzał bez reklam ale nie za 10 zł ? Początkowo po przeczytaniu newsa liczyłem że jest tam naprawdę pokaźna biblioteka nawet starszych filmów. Za 10 zł mógłbym wykupić dostęp w grudniu i przypomnieć sobie niektóre, jednak gdy wszedłem w katalog to aż się zastanawiałem czy to już? Tylko tyle? Może my nie umiemy docenić oferty? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ozzy666 napisał:

"Szeregowca Ryana" chętnie bym obejrzał bez reklam ale nie za 10 zł ?

2,99 EUR na miesiąc i oglądasz w lepszej jakości jak w NC+GO :D

https://www.primevideo.com/detail/0HOL83IEVH27ZH50BTYO1BZ8PY/ref=atv_sr_def_c_unkc__1_1_1?sr=1-1&pageTypeIdSource=ASIN&pageTypeId=B0785QD75R&qid=1574793319

Przeczytaj mój post powyżej. Zobaczysz jaka ta kolekcja jest atrakcyjna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...