Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Datki nie dają tak chętnie ale w planach pewnie założenie centrum misyjnego, otwarcie kapliczek w studio i pobieranie opłat co łaska za wstęp to TV Republika.

 

Swoją drogą z tymi linkami od krewnych i znajomych króliczka  to masz rację. U mnie tylko  wczoraj wyleciało  4 takich żebraków o datki na TVR przez link ze znajomych. 

 

Wszyci by bardziej pomogli upaść tej stacji jeśli by jej wcale nie oglądali nawet edukacyjne. :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Kirk napisał(a):

Adrian Borecki przeszedł do Telewizji Republika. Zadawał dziś pytania jako dziennikarz tej stacji podczas konferencji prasowej z udziałem wiceminister sprawiedliwości.

Ja to wczoraj zauważyłem oglądają serwis "Dzisiaj". Pani Hołdyńska również tam przeszła

20 godzin temu, fanbonda napisał(a):

Raptem 4 na razie. Np taki Bartłomiej Graczak nie wybiera się do TV Republiki. 

Pan Graczak lada chwila rusza z swoim projektem. Być może ktoś z "starej TVP" tam się pojawi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anita Kaźmierska
Ten post został doceniony przez Anita Kaźmierska!

"Obserwacja zostanie wykorzystana w artykule na satkurier.pl."

Marek99 otrzymał(a) odznakę 'Pomocny' i 1 punktów.

Kanał TV Republika (jakość 540p) trafiła do oferty CANAL+ online, pakiet FUN&NEWS (20zł/mies.).

Edytowane przez Marek99
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Republika robi karierę w mux. Lokalne muxy to nie więcej niż 15% pokrycia kraju a wczorajszy wynik Republiki płynący z mux to 4,87%, tuż za TVP Info.

Dla mnie to tyle dobrze, bo widzę, że lokalne muxy jednak mają w zasięgu widza telemetrycznego. Może za jakiś czas jak kurz trochę opadnie to i ktoś rzuci uchem na dobrą muzykę 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paradoksalnie widać teraz że nie zaszkodziły muxy lokalne także w innych większych aglomeracjach. W tym emocjonującym okresie operatorzy mux mogliby na nich trochę zarobić :)

A kto może to będzie dłuższy trend.

Na pewno część widzów zostanie już przy Republice ten najtrwalszy elektorat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Patrzenie władzy na ręce. Interesujące, w kontekście tego co te same osoby robiły przez 8 ostatnich lat w TVP.

Dziwi Cię to? Przecież oni reklamują to co ludzie o prawicowych poglądach chcą usłyszeć. Trafiają do swojej grupy odbiorców, a reszta może się tylko uśmiechać. ;)

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...