Skocz do zawartości

Katon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmieszczenie telemetrów Nielsena jest proporcjonalne w skali kraju, nie są one głównie w dużych miastach. Wszystkie muxy lokalne na których jest Republika dają nie więcej jak jakieś 13% pokrycia powierzchni kraju. To pokazuje, że gdyby Republika była na mux ogólnopolskim to by zajęła niemal 1:1 dotychczasowe miejsce TVP Info. Kto mógł to się przerzucił, pamiętajmy, że 19 grudnia Republika pod względem oglądalności była mniejszą stacją niż STARS. Dlatego zawsze będę mówił, że największym wygranym obecnej sytuacji jest Sakiewicz. A może bardziej powinienem powiedzieć - byłby gdyby potrafił robić biznes. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego że mówi? Nie starowali w konkursie na MUX1 i MUX8 gdy mieli kroplówkę z budżetu, nie wystartują teraz. To nadal niszowa stacja. 

Słaba wiarygodność. 

Ja nadal uważam że bum na tą stację jest tymczasowy. Szok przejdzie po 15.10, kurz opadnie, teorie spiskowe przestaną elektryzować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TV Republika nie dość, że przejęła widzów TVP Info, które przed zmianą wizerunku było dla nich największą konkurencją, to jeszcze przejęła od TVN 24 rolę czegoś, co można nazwać głosem opozycji. Takie połączenie byłoby dla nich gwarancją wielkiego sukcesu, gdyby nie te reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Mariusz Wójcicki napisał(a):

Elektorat PiS to np. 7 milionów Polaków. Dla nich nowym domem jest Republika, 

Nie do końca się z tym zgodzę. W tej grupie są także umiarkowani wyborcy,którym taki radykalizm treści nie musi odpowiadać. Poza tym z biegiem czasu będzie się zmieniać sytuacja polityczna. Najbardziej polaryzujące rzeczy dzieją się teraz. Potem może być spokojniej. 

Republika nie będzie miała takiego paliwa. Ileż można straszyć w kółko niemcami, obcym rządem, czy jak oni to mówią ostatnio likwidacją kraju, czy jakoś tak. 

Takie hasełka populistyczne działają na krótką metę, a z biegiem czasu będą także wypływać przekręty poprzedników, które także będą osłabiać ten przekaz nieskazitelności jedynie słusznej grupy. Tak że rasumując to nie wyjdzie. Populizm ma zawsze któtkie nogi. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest trwały, jak chcesz jakąkolwiek prawicową treść, to tylko TV Republika w telewizji, jeżeli chodzi o bieżące informacje. Czasem zerkam na inne stacje i dla prawicowca to nie to (nawet niekoniecznie popierającego PiS).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób które znają się na temacie: Otóż jestem z Kaszub, u moich rodziców na parterze pojawi się MUX lokalny z TV Republika i EWTN, ja mam telewizor na piętrze i tam ten MUX nie odbiera. Jaka może być różnica w odbiorze i problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Jest trwały, jak chcesz jakąkolwiek prawicową treść, to tylko TV Republika w telewizji, jeżeli chodzi o bieżące informacje.

Problem w tym że gdybym był telemetryczny także bym te statystyki obecnie podbijał, choć na ten kanał prawie wcale nie zaglądałem. Oglądam go obecnie z czystej ciekawości i bez owijania w bawełnę aby się trochę pośmiać. Jak długo będę to robił nie wiem, ale na razie mi się jeszcze chce :)

10 minut temu, bartek2lp2 napisał(a):

Jaka może być różnica w odbiorze i problem?

Słaby sygnał. Dodatkowe rozdzielacze go tłumią.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Ja nadal uważam że bum na tą stację jest tymczasowy. Szok przejdzie po 15.10, kurz opadnie, teorie spiskowe przestaną elektryzować. 

10 miesięcy to dla Ciebie okres "tymczasowy"? Jak dla mnie taki okres "tymczasowy" trwałby dzień -2, tydzień - max do miesiąca, a nie 10

I dodatkowo przez ten czas cześć osób się "przyzwyczai" do oglądania tej telewizji i "z przyzwyczajenia" będą ogladać Republikę

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Szok przejdzie po 15.10

"Bum" na ten kanał rozpoczą się przed świetami (gdy wyłączono sygnał TVP info), więc jak @dvbtowiec twierdzi, że trend potrwa do 15 października to biorę cały ten czas od rozpoczęcia tego zainteresowania do terminu, jaki podał @dvbtowiec i wychodzi mi 10 miesięcy (a nawet nieco ponad)

Edytowane przez Bartosz10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bartosz10 napisał(a):

Tak, tylko problem jest taki, że po wydarzeniu zazwyczaj szok mija, a tu nie dość, że nie mija to jeszcze rośnie, więc na logikę to u ciebie się coś nie klei

Takich rzeczy nie da się stwierdzić w miesiąc po zmianach, bo zmiany w TVP nastąpiły tuż przed świętami.

Pożyjemy, zobaczymy za kilka, kilkanaście miesięcy.

Edytowane przez Kiler
Usunięto odniesienie do usuniętego postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bartosz10 napisał(a):

Tak, tylko problem jest taki, że po wydarzeniu zazwyczaj szok mija, a tu nie dość, że nie mija to jeszcze rośnie, więc na logikę to u ciebie się coś nie klei

Czasem może warto przyznać się do tego, że zinterpretowało się coś inaczej i nie ciągnąć w nieskończoność swojej wersji, skoro wszyscy myślą tak jak autor posta, a Ty masz swoją wersję wydarzeń i robisz jakieś wycieczki osobiste. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...