Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może to potwierdzić? Napisałem do nich żeby mi włączyli National Geographic HD za 500 Złotych Plusów, bo jak wycofują, to szkoda, żeby przepadły i odpisali mi to:
Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z aktualnie obowiązującym

Regulaminem Programu ZŁOTY PLUS, wykorzystanie punktów na opłatę za opcje programowe

jest możliwe po zgromadzeniu powyżej 2000 Złotych Plusów.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

zadzown i zalatw to na infolinii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ogromne zastrzeżenia co do pakietu "Złote +". Mam około 2800 punktów i nie mam ich na co wymienić (pewnie przepadną). Najśmieszniejsze jest to, że chociaż od pół roku posiadam Pakiet Prestiźowy+ HD, to nadal mogę wymienić punkty na przykład na darmową opcję Mezzo, Canal+, HBO itp. przez 1 miesiąc. Powinny być jakieś nagordy rzeczowe albo coś, bo obecnie złote plusy przydają się chyba tylko na bilety do kina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno za 1500 jest HBO HD? Z "cennika" wynika, że za 1750 pkt. Mógłbym sobie HBO HD podłączyć gdyby za 1500 pkt było, tyle będę miał po zapłaceniu aktualnego rachunku :)

 

Wszystko zależy kiedy podpisywałeś umowę :) Jeżeli w tym roku to HBO kosztuje 1500 punktów. Opcja wykorzystania złotych plusów w ICA pojawi się po zamówieniu opcji HBO HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dostałem :

 

"Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że w przypadku niewykorzystania Złotych Plusów do 30.12.2011 roku zostaną one anulowane.

Aktualnie nie posiadam informacji o nowym programie lojalnościowym.

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

Z poważaniem,

 

I co jam zrobić z 5544 punktami?

Bilety mnie nie interesują a nic innego nie mam w ICA do wzięcia.

Może się jeszcze do 30.12 coś pojawi....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację. Od momentu pojawiania się informacji o likwidacji programu zniknęły wszystkie możliwe rabaty. Pisałem do nich powołując się na regulamin i załącznik nr 1 gdzie jest określona lista rabatów na opcje dodatkowe i zostałem olany. Nie ma dla mnie dostępnych rabatów (choć w załączniku przecież są). Szkoda słów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@inspektor Barnaby - za 6000 punktow zaproponowali mi miesiac gratis Canal+ Optimum ( w orange przy likwidacji programu lojalnosciowego operator mial gest i jesli brakowalo kilka lub nawet troche wiecej punktow do doladowania za dana kwote, konsultant z automatu dodawal brakujace punkty zeby wykorzystac wszystkie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy kiedy podpisywałeś umowę :) Jeżeli w tym roku to HBO kosztuje 1500 punktów. Opcja wykorzystania złotych plusów w ICA pojawi się po zamówieniu opcji HBO HD

 

Przedłużyłem we wrześniu umowę trwającą do końca października na bardzo dobrych warunkach, HBO nie mam, a chętnie na Święta bym podpiął za pół ceny :) Łapie mnie to czy nie? Jestem poza krajem i średnio mi się widzi dzwonienie do nich... Poszukam jakiegoś maila do nich, może się czegoś dowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno za 1500 jest HBO HD? Z "cennika" wynika, że za 1750 pkt. Mógłbym sobie HBO HD podłączyć gdyby za 1500 pkt było, tyle będę miał po zapłaceniu aktualnego rachunku :)

 

Wszystko zależy kiedy podpisywałeś umowę :) Jeżeli w tym roku to HBO kosztuje 1500 punktów. Opcja wykorzystania złotych plusów w ICA pojawi się po zamówieniu opcji HBO HD

 

HBO HD za 1750 1/2 ceny, a zwykłe HBO za 1500 1/2 ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobną sytuację. Od momentu pojawiania się informacji o likwidacji programu zniknęły wszystkie możliwe rabaty. Pisałem do nich powołując się na regulamin i załącznik nr 1 gdzie jest określona lista rabatów na opcje dodatkowe i zostałem olany. Nie ma dla mnie dostępnych rabatów (choć w załączniku przecież są). Szkoda słów.

 

JA wysłałem wczoraj maila z zapytaniem, a miałem taką samą sytuację i za 3 godziny miałem telefon z biura obsługi. Pan zaproponował mi HBO za 3500 pkt za grudzień z prawem do dostępu od zaraz. :jupi:

Wziąłem :brawo:

Muszę tylko pamiętać aby pod koniec grudnia wysłać maila, żeby od stycznia mi wyłączyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisalem ciut wyżej, mogłem wziąć tylko Mezzo i bilety bo inne opcje cudem zniknely. Napisalem do Cyfry, czy zalacznik 1 obowiazuje bo nie ma nigdzie informacji aby nie obowiazywal. No i Pani Katarzyna odpisala ze:

 

"Jednocześnie wyjaśniam, iż w ramach oferty Złoty Plus może Pan skorzystać przez 1 miesiąc z następujących opcji:

 

- Eurosport HD za 500,

- Mtvn HD za 500,

- National Geographic HD za 500,

- Mezzo za 400

 

lub z 50% zniżki przez 1 miesiąc na opcje:

 

- HBO za 1500,

- National Geographic HD za 250,

- Eurosport HD za 250,

- Mtvn HD za 250,

- Mezzo za 200.

 

W celu potwierdzenia wyboru jednej z ww. opcji, proszę o informację zwrotną lub kontakt z infolinią pod numerem 22 310 46 46, w godzinach 7-22.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji."

 

Jako ze do HBO HD za 1750 punktow 1/2 ceny brakowalo mi 204 punkty to za platnosc w tym miesiacy dopisza mi 172 to oplacilem z gory rachunek za grudzien. Tym sposobem punkty sie dopisza teraz i na HBO HD za 1/2 ceny bedzie mnie stac punktowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...