Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pierwsze słyszę, że bilety przychodzą pocztą.... W listopadzie byłem na pokazie filmu "Wymyk" w Poznaniu. Zamówienie zrobiłem poprzez ICA. Sprawdziłem kiedy film jest grany i pojechałem. Przy kasie powiedziałem że chcę skorzystać z pokazu dla abonentów Cyfry+, Pani poprosiła tylko o dowód osobisty, wpisała dane do systemu i wydrukowała dwa bilety jako zaproszenia za 0 zł. O całej procedurze wykorzystania biletów upewniłem się na infolinii Cyfry+ z Panią od Złotych Plusów. "Kate" chyba nie ma do czynienia z "Plusami" :), ale bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zaproponowali 14zł zniżki za 1400 punktów, ale nie było łatwo. Pisałem chyba ze trzy razy i za każdym razem inny konsultant odpowiadał standardową formułką w stylu "ile mam punktów, i że opcje, na które mogę je wymienić są dostępne w ICA". Dopiero za czwartym razem trafiłem na kogoś kompetentnego, a już miałem odpuścić :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie może być tak, że jeśli zniżka na grudzień to teoretycznie będziesz miał 12 zł nadpłaty i za kolejny miesiąc mógłbyś zapłacić te 12 zł mniej ale lepiej skontaktować się ponownie w tej sprawie i to potwierdzić

Ja potwierdzam. Sam rozwiązałem sprawę w ten właśnie sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem w takiej sytuacji. Obecnie mam nadpłatę, którą wykorzystam dopiero przy płatności za styczniowy abonament. W powyższej sprawie nie trzeba nigdzie dzwonić tylko dokonać odpowiednio niższej wpłaty za kolejny rachunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...