Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiesz, ze np za grudzień po zapłacie rachunku dostaniesz 60 plusów do 3500 to zamów już teraz HBOP HD, za grudzień jest gratis, a po zamówieniu i pojawieniu się 3500 ZP pojawi się tez opcja rabatu 100% za styczeń.

Pod koniec stycznia wyłączasz i tym samym masz prawie 2 miesiące HBO HD :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanę 190 więc starczy. Dzięki za podpowiedź. Tak zrobię.

Lub po 16.12 też za 3500 zamówię rabat na Optimum. 54 pln zostanie w kieszeni :)

Dzięki jeszcze raz

 

Edit: Zdecydowałem się na opcję 2. Wysłałem maila do Cyfry z prośbą o kontakt. Zadzwonili zaproponowali opcję HBO a ja zaproponowałem Optimum gratis. No i załatwione. Już wprowadzone w ICA Optimum gratis i się cieszę, że choć to z tych punktów uzbierałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na koncie zgromadziłem 2735 punktów i w ICA nie miałem żadnej propozycji ich wykorzystania. Dziś rano napisałem maila z prośba o podanie mozliwości wykorzystania punktów. W ciągu 3 godzin zadzwonił miły pan konsultant i poinformował, ze niema mozliwości zamówienia nagrody za te punkty, ale dla stałego klienta z pakietem Canal+Optimum zwieksza ilość punktów do pełnej ilości dającej mozliwośc nagrody i tym samym może zaproponować mi styczeń za darmo. (w uzasadnieniu - korzystam z dekodera na własność i tylko z pakietu C+Optimum). Szczęka mi opadła i zgodziłem sie. Tym sposobem w styczniu nie płace za abonament. W ICA szybko wprowadzone zostaly zmiany. Po raz pierwszy aż tak Cyfra+ mnie zaskoczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na koncie zgromadziłem 2735 punktów [-]

Sorki ale Ci nie wierzę. Taki upust jest za cyt" CANAL+ OPTIMUM za 6000 Złotych Plusów+"

Musieli by Ci dodać 2x tyle ile miałeś. Może to był Święty Mikołaj ? :lol:

 

Mi dodali owszem ALE po 16.12 i tak miałbym wymagana pulę.

Tylko, że mi brakowało kiklkadziesiąt punktów a tobie ponad 3 tysiące :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. A jaką opcje miałeś wcześniej - Optimum? Dodali Ci tylko kanały HD ?

Promocja zależna może być od zapisów w Twojej umowie/poprzedniej promocji.

Ale nawet gdyby to podarowali Ci 11+5=16pln.

Kolega absolut26 pisze, że dodali mu ponad 3000pkt i podarowali abonament za >60pln

Dziwne, zwłaszcza, że nie korzysta z PVR, MR itp

Takie rozwiązanie jest niezgodne z regulaminem nagród "Złotych Plusów".

Chyba, że kolejny "nowy" konsultant dał ciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzwoniłem wczoraj do cyfry i miła Pani z infolini dodała mi 580 punktów i dostałem praktycznie 2 miesiace gratis HBO HD. To sie nazywa prezent na mikołaja od CYFRY PLUS - NAJPEPSZA TELEWIZJA.

Pozdrawiam i Dziękuje Pani z infolini.

Miałem pakiet Optimum+Canal + PVR PACE + MultiRUM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie tylko sprawdź w umowie czy możesz wrócić potem do optimum ?

Bo w mojej umowie jakbym dodał C+ to wychodzi na to, że muszę go mieć do końca umowy.

Jestem ciekawy czy dali Ci cały pakiet gratis czy tylko opcje HD ale to już wyjdzie po czasie.

Ja dzwoniłem wczoraj do cyfry i miła Pani z infolini dodała mi 580 punktów i dostałem praktycznie 2 miesiace gratis HBO HD. To sie nazywa prezent na mikołaja od CYFRY PLUS - NAJPEPSZA TELEWIZJA.

Pozdrawiam i Dziękuje Pani z infolini.

Miałem pakiet Optimum+Canal + PVR PACE + MultiRUM :D

Miałem tę samą opcję do wyboru. Miałeś pewnie prawie 3000pkt to Ci wyrównali do 3500 i dali HBO HD

W grudniu jest za friko więc dostałeś za friko styczeń. Oni liczą, że zapomnisz w styczniu odmówić lub Ci się spodoba więc i tak będą do przodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam tylko 995 punktów, ponieważ nie interesowała mnie opcja mezzo, napisałem rano maila, czy nie można pokombinować ze zniżka przy moim pakiecie{ start z canal+}. Po kilku h odpowiedź, że proponują upust na posiadany pakiet w wys. 9zł - dobre i to. Z lektury powyższych postów wynika, że 1000 punktów to zniżka 10 zł na pakiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja ze Złotymi Plusami wygląda tak:

 

"Obecnie posiadasz 3404 Złotych Plusów

 

Żałujemy, obecnie poprzez ICA nie masz nagród do wykorzystania."

 

:D W grudniu po 16.12 będę miał przeszło 3500 będę mógł jakoś je wykorzystać dzwoniąc na infolinię? Przydałoby by się na święta HBO ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dzwoń dostaniesz HBO wszystkie od teraz do końca stycznia gratis

a ile dostałem upustu kilka zl

Czyli rozumiem, że upust dostałeś na opcje HD a nie na całe Optimum HD.

Z Twojej wypowiedzi wynikało, że upust dostałeś na całość i do tego na 2 miesiące.

Stąd moje zdziwienie.

Jeżeli tylko na opcję HD to rozumiem, jest to do utargowania za te kilkaset pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...