Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z miesiąc temu chyba 3 razy do nich pisałem co z moimi plusami i zero normalnych odpowiedzi.

Wczoraj napisałem znowu i dostałem odp. że podpisałem aneks w październiku to nie mogę wziąć żadnej opcji programowej ale ze względu na przyszłą współpracę... :-)

Czyli 1449pkt zamienione na rabat 14 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami C+ potrafi człowieka zdenerwować.

napisałem e-maila: "mam zgromadzonych 2429 punktów w programie ZŁOTY PLUS i chciałem je wszystkie zamienić na zniżkę w opłacie abonamentu za najblizszy miesiąc".

odpowiedz C+: "Proponuję Panu wymianę 2000 Złotych Plusów na 2 kupony 3D na dowolny seans w kinie".

odpiszę im , że do ogladania 3D mam od Cyfr+ dość drogi pakiet z TV LG 3D, a interesuje mnie tylko znizka, ciekawe czy wynegocjuję tą znizkę?

 

Nie wiem dlaczego, ale juz kilka razy sie przekonałem, że jak facet z biura obsługi C+ odbierze mój telefon lub e-mail (tak było teraz) to z góry wiadomo że nic nie załatwie, przeciwnie kobiety - uprzejme, doradzą i wszystko przynajmniej w moim przypadku załatwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałem o rabat na abonament za złote+.Odpisał mi pan że może mi włączyć Mezzo.Dzisiaj napisałem to samo,ale tym razem pani odpisała że zgodnie z moim życzeniem zaplanowała rabat na abonament za styczeń.Więc chyba z paniami można się lepiej dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...