Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem ilu z was korzysta z programu Złoty Plus, ja zapisałem się jakiś czas temu i uzbierałem tyle że w tym miesiącu mam Canal+ gratis.

Zawsze jakaś oszczędność, polecam. Najlepiej opłacać abonament 'automatycznie' (sami ściągają z konta albo kart kred.) wtedy dostajemy podwójną liczbę plusów. Szczegóły na stronie cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale rozumiem że skończyła ci się umowa? Bo ja mam plusów od diaska, ale jestem na pierwszej terminowej umowie i nie mogę ich wykorzystać....

 

Jak to nie? W kazdej chwili mozna kazystac ze zlotych plusow ja np czesto bralem bilety do kina i na mecze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czemu mam w ICA napisane że żałują ale nie mam żadnych nagród do wykorzystania? Zresztą zaraz przeczytam regulamin. O ile pamiętam to jest w nim napisane że plusy można wykorzystać po zakończeniu umowy.

edit: przeczytałem, plusy można wykorzystać po zakończeniu minimalnego okresu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Proszę, wytłumaczcie mi coś! Jestem w Programie Złoty Plus od maja 2006 roku a cały Program istnieje od kwietnia 2006 roku. I teraz mam tutaj pewne pytania. Dzwoniłem na infolinie Programu Złoty Plus jakieś 3 miesiące temu i pytałem się czy mogę już jakieś nagrody sobie wziąć. Pani powiedziała, że nie, ponieważ musi minąć rok chyba jak dobrze pamiętam od przystąpienia do Programu a do tego czasu mogę je tylko zbierać. Skoro nie można żadnych nagród przez rok a program istnieje dopiero od kwietnia to po co podają w magazynie PLUS+ nagrody oraz na np. CANAL+ w reklamie CYFRY+ reklamują Program Złoty Plus oraz nagrody rzeczowe lub opcje dodatkowe żeby sobie wziąć i że seria limitowana i żeby zadzwonić szybko, skoro nikt nie może jeszcze w ciągu roku brać sobie nagród, to po co reklamują to i każą szybko dzwonić i mówią ''śpiesz się w grudniu, wykorzystaj swoje Plusy'' jeśli nie można w ciągu roku? Program istnieje dopiero od kwietnia 2006 roku i dopiero od tego terminu można do niego przystępować to nikt nie może jeszcze brać nagród, to po co tak gadają i każą brać?????? To bezsens, dopiero w kwietniu 2007 roku mija rok, od przystępowania Abonentów do programu i od samego istnienia Programu. Ja tutaj tego nie rozumiem!!!!!!!! Proszę Was o odpowiedź. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonentem C+ jestem dokładnie rok i 2 miesiące. Dzwoniłem dziś na infolinie Programu Złoty Plus i dowiedziałem się, że podobno nie mogę korzystać jeszcze ze Złotych Plusów i zamieniać je na nagrody. Pani powiedziała mi coś, że to zależy od tego jak została sporządzony kontrakt, umowa w programie. Nie rozumiem nadal, dla czego niektórzy Abonenci już korzystają ze Złotych Plusów zamieniając je na nagrody a ja nie mogę. O co chodzi dokładnie z tym podpisywanym kontraktem czy coś podobnego? Chcę się po prostu dowiedzieć czemu nie mogę jeszcze korzystać ze Zł. Plusów? program istnieje dopiero od kwietnia a ja zaraz miesiąc po starcie programu się zgłosiłem. Pani powiedziała mi, że akurat w moim przypadku i większości Abonentów będę mógł korzystać dopiero jak minie rok od startu czy coś takiego, ale, że bardzo możliwe ma być to, że od stycznia mają wejść nowe procedury do ich Programu Złoty Plus i będą mogli zamieniać na nagrody z wyprzedzeniem, np. koło stycznia, tylko warunek, żeby te procedury weszły, ale podobno mają wejść. Tak mi powiedziano. Dziwne to wszystko. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...