Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja zamówiłem na początku października i do dzisiaj nie doszły.Ktoś się orientuje ile czasu czeka sie na nagrody rzeczowe ?

 

Ja zamawiałem 15 października. Napisałem dziś zapytanko do Cyfry, bo też nagrody nie dotarły. Dostałem taką odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, iż zgodnie z życzeniem, kubki z logo CANAL+ zostaną do Pana wysłane. Zgodnie z Regulaminem programu Złoty Plus nagroda wysyłana jest w ciągu 21 dni roboczych od daty przyjęcia zgłoszenia.

Jeśli okaże się, że nie otrzyma Pan nagrody do 13 listopada, proszę kontakt.

W razie pojawienia się pytań, pozostaję do dyspozycji.

 

Z poważaniem,

 

:smile::smile::smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto pisze na forum. Cyfra zawsze się wywiązywała ze zobowiązań.

Nigdy nie było sytuacji, że coś nie doszło. Ci, którzy piszą inaczej to tylko

chcą przeszkadzać. Niech admin sprawdza czy osoba na forum jest abonentem.

Czasy są złe, każdy może się podpiąć i siać ferment. Do dziś uważałem, że dyskusja jest

na temat ale to co przeczytałem to woła o pomstę do nieba.

pas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie ma biletow ani na mecz ani jak wczesniej do kina

 

dzis mnie cyfra zaskoczyla. Na 3 zamowione kubki dostalem 2 z ubitym uszkiem. Napisalem maila i dolaczylem fotke. W ciagu 5 minut mialem od nich telefon z zapytaniem czy chce 2 kubki czy spowrotem 1000 punktow. Wybralem punkty i po chwili je dostalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz nie ma biletow ani na mecz ani jak wczesniej do kina

 

dzis mnie cyfra zaskoczyla. Na 3 zamowione kubki dostalem 2 z ubitym uszkiem. Napisalem maila i dolaczylem fotke. W ciagu 5 minut mialem od nich telefon z zapytaniem czy chce 2 kubki czy spowrotem 1000 punktow. Wybralem punkty i po chwili je dostalem.

 

@cidic co ty piszesz. Biletów na mecz faktycznie nie ma, ale bilety do kina są nadal. Możesz wybrać Cinema City lub Multikino. Sam dzisiaj zamówiłem. Za jedyne 500 pkt. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dowolny film. Do wykorzystania (podobno) przez 6 m-cy (biorę dopiero pierwszy raz). Deklarujesz tylko kino do którego chcesz dostać. Nie są imienne, więc możesz też komuś podarować. Zamawiać można tylko w jeden dzięń miesiąca ( z regóły 15-go). W tym miesiącu wypadło 16-go, bo 15 -go była niedziela. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy nadal są jeszcze bilety do kina, bo właśnie dzwonię do programu złoty+ ale niestety czas oczekiwania na połączenie to powyżej 10 min:/

 

Bilety są ważne przez 2 miesiące od daty otrzymania, więcej info:

http://www.cyfraplus.pl/images/serwis-a ... ikino.html

 

Dobra, zamówiłem przez ICA ;] bilety są stamtąd również dostępne ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ICA będziesz mógł się zalogować za jakieś 2 dni, musi upłynąć trochę czasu aż wszystkie twoje dane zostaną zarejestrowane w systemie.

 

Ja też właśnie wykorzystałem wszystkie moje punkty (wziąłem 3 podwójne zaproszenia do MultiKina) bo w grudniu będę wysyłał wypowiedzenia i wtedy się zobaczy czy przedłuży się umowy na ich warunkach czy weźmie się w nowej promocji, a szkoda żeby tyle biletów przepadło ;] Zostało mi jeszcze 20pkt, a jeszcze nie naliczyli mi ich za ten miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...