Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka. Poprawił mi się już humor. Tak jak już tutaj niedawno pisałem w grudniu jeszcze, że nie mogę korzystać ze Złotych Plusów z powodu jakiegoś kontraktu mojego, i mówiłem, że jeśli ich zasady programu się zmienią od 1 stycznia i będzie można korzystać z plusów przed upływem okresu minimalnego to będę mógł korzystać z plusów. I tak się stało! Mam dość dużo plusów i pani powiedziała, że mogę już korzystać z plusów i albo już teraz je wykorzystam albo poczekam na MAGAZYN PLUS+ i tam będą nowe nagrody rzeczowe. Czekam, i skorzystam z nagród rzeczowych:D Oby były fajne! Super, że już mogę korzystać. A co do puli zgromadzonych Złotych Plusów to oczywiście jak skorzystam z nagrody np. co jest za około 400 złotych plusów a załóżmy, że mam około 1000 to reszta mi zostaje, 600 prawda? Pozdrawiam 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasady programu się zmienią od 1 stycznia i będzie można korzystać z plusów przed upływem okresu minimalnego to będę mógł korzystać z plusów.

 

Co to jest ten okres minimalny ?

 

 

Pewnie nie można 3000 pkt co się na start dostaje zamienić na 6 miechów C+, co nie ? 8) A może ten cytat świadczy o tym, że można ? (coś zbyt różowo byłoby :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kiedy Wam mija rok od przystąpienia do programu Złoty Plus?? Bo program istnieje od kwietnia 2006 prawda. Okres minimalny to jest termin, który zawarty jest w Twoim kontrakcie w Programie Złoty Plus, i od kiedy można korzystać ze ZP. Z resztą zapraszam Was na infolinie programu - 0 801 809 909. Tam uzyskacie informacje o tym, że w zależności każdego kontraktu Abonenta można korzystać już ze ZP przed upływem okresu minimalnego. Tam Wam konsultanci z resztą wytłumaczą wszystko. Lepiej telefonicznie niż przez ICA. Polecam również telefonicznie, nie raz można bardziej szczegółowo porozmawiać niż by się wydawało. Tylko wiem tyle, że niektórych Abonentów uczestniczących w programie kontrakt się różni. Czasami też za bardzo tego nie rozumiem ale ważne że mogę już korzystać ze ZP. Może kontrakt w programie ZP ma wpływ na to od kiedy się jest abonentem? Być, może, nie wiem właśnie tego. Zapraszam na infolinie. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego mając pulę 3000 Złotych plusów to pytasz się czy można zamienić na 6 miesięcy C+??? Przecież tylko miesiąc gratis kosztuje cię już 2500 ZP to 6 miesięcy? To ładnie byś musiał ich mieć. Chyba jeszcze nikt nie ma takiej wysokiej liczby ZP. A może? Hmmm, nie wiem. Tak, ciekawa oferta za polecenie zapłaty 3000 Złotych Plusów ale wolę nie korzystać, nie wiem czemu ale nie lubię jakby grzebali we własnym kącie bankowym, nie wiem czy to takie pewne, a z resztą zbieram sobie ZP tylko i wyłącznie za płacenie rachunków, płacę normalnie, i jest dobrze. Nazbierało mi się dość dużo i będzie więcej.

CYFRA+ górą!!!!!!!!!!!

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne -jak patrzę w ICA- w nagrodach jakie są dostępne w programie Złoty Plus, HBO zniknęło mi z listy- chyba chwilowo...?

I pojawiło się coś, co brzmi dosłownie: "AXP 1MC UP P_LOJALNOŚCIOWY" za 800pkt! Co to może znaczyć?

Chyba tyle, żę to kolejny jakiś błąd... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cały czas zadaję sobie takie pytanie. Od 1 stycznia 2007 zmienił się regulamin programu Złoty Plus na to, że abonent może korzystać ze Złotych Plusów przed upływem okresu minimalnego. Ale odkąd się ten regulamin zmienił, to nie ma żadnych porządnych nagród w programie. Rzeczowe od 1 stycznia są słabe i mało, teraz w tym najnowszym magazynie PLUS+ zostały opisane nagrody rzeczowe. Słabo - tylko kalendarz na 2007 CANAL+ oraz płyta MINIMINI i po za opcjami dodatkowymi nic więcej, choć z opcjami też nie ciekawie. W grudniu była możliwość opcji premium CANAL+ lub HBO wziąć promocyjnie za 500 Złotych Plusów oraz w 2006 roku były lepsze nagrody rzeczowe i jeszcze większość abonentów nie mogła z tego skorzystać z powodu tego okresu minimalnego, a odkąd się zmienił trochę regulamin programu, że można wymieniać Plusy na nagrody to nagrody praktycznie są słabe od stycznia. Nie można skorzystać już z promocji na opcję premium za 500 ZP oraz nie ma już porządnych nagród rzeczowych. Z opcjami też nie najlepiej - AXN Pack i CINEMAX tylko będą za 400 oraz 750 ZP bo jest opisane w najnowszym numerze magazynu. A czy to w ogóle będą przez 1 miesiąc gratis za 400 ZP (AXN Pack) oraz 750 ZP (CINEMAX) ??? Raczej tak, prawda? I co mam teraz czekać za lepszymi nagrodami rzeczowymi kolejne 2 miesiące? Odkąd mogę korzystać już ze ZP od 1 stycznia to nie ma atrakcyjnych nagród. Ale później może będą lepsze.? Poczekam, będę narazie zbierać Złote Plusy. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbieraj dalej ;) Napewno kiedyś będą lepsze promocje. Ja uzbierałem prawie 5000 ZP i korzystając z promocji mam przez 3 miesiące C+ i HBO gratis. Napewno 1 stycznia C+ i HBO było za 500 ZP. Ja za tyle zamówiłem.

Inne opcje napewno są teraz dostępne i możesz z nich skorzystać jeżeli masz odpowiednią ilość punktów. Najlepiej to sprawdzić w ICA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...