Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś czy nadal są jeszcze bilety do kina, bo właśnie dzwonię do programu złoty+ ale niestety czas oczekiwania na połączenie to powyżej 10 min:/

 

Bilety są ważne przez 2 miesiące od daty otrzymania, więcej info:

http://www.cyfraplus.pl/images/serwis-a ... ikino.html

 

Dobra, zamówiłem przez ICA ;] bilety są stamtąd również dostępne ;]

 

Tak bilety do kina nadal dostępne - 500 punktów. Jak długo trzeba czekać za przesyłką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@zbopen - nie łaska było przeczytać post wyżej?

 

Co do biletów do multikina to dostałem je w zeszłym tygodniu i są ważne przez pół roku (tj. do końca maja 2010r.) a nie przez 2 miesiące jak jest podane na stronie. I są to bilety pojedyńcze, tak więc za 500pkt dostaje się dwa osobne zaproszenia dla 1 osoby. Liczy teoretycznie nie trzeba ich dwóch biletów na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w zeszłym miesiącu wziąłem bilety do Multikina i otrzymuje się poprostu 2 jednoosobowe zaproszenia do Multikina, moje są ważne do końca maja 2009 do dowolnego Multikina lub SilverScreena i z tyłu jest informacja że obowiązuje na seanse w dowolny dzień o dowolnej porze z wyłączeniem seansów VIP i 3D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bilety do kina są zawsze 15 dnia każdego miesiąca (chyba że wypada święto/dzień wolny to bilety są wcześniej), tak więc jeśli ktoś jest chętny niech najlepiej z rana 15 stycznia zaloguje się do ICA lub zadzwoni na infolinię w celu zamówienia biletów, powinny wtedy być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wysłałem wypowiedzenie właśnie na koniec stycznia 2010r. i bez problemu parę dni po rejestracji wypowiedzenia mogłem przez ICA zamówić komplet bilety do kina.

Zresztą w regulaminie Złoty+:

6. Złożenie przez Abonenta lub Operatora Cyfry+ wypowiedzenia Umowy o Abonament Cyfry+ w okresie uczestniczenia w Programie nie powoduje zaprzestania naliczania Złotych Plusów. Abonentowi będącemu w okresie wypowiedzenia przysługuje prawo wykorzystania nagród, z zastrzeżeniem ustępu następnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie czy te bilety do kina można wykorzystać na dowolny seans?

Bo na stronie Multikina przy niektórych filmach jest znaczek "Film z ograniczeniami dystrybutora. Nie obowiązują: karty dziennikarskie, karty lojalnościowe, zaproszenia"

Bo chciałbym iść na "Avatar" i zastanawiam się czy mnie wpuszczą z tymi biletami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty Plus - program lojalnościowy.

Jedna złotówka za Cyfre jest odpowiednikiem jednego Złotego Plusa. Fajnie. :>

To policzmy

Paczka HBO bez wersji HD - 2900 Złotych Plusów = 2900 złoty

Pakiet Prestiżowy HD - 8000 Złotych Plusów = 8000 złoty

Wieszak na torbe - 500 Złotych Plusów = 500 złoty

 

Oczywiście to proste porównanie gdzyż konkurencja nie posiada takich programów lojalnościowych.

Ale przyznacie że przelicznik jest szokujący.

 

Ja z tego programu też korzystam. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej to się opłaca brać bilety do kina, 500pkt i ma się 4 bilety do kina ;]

250zł wydane (przy polecenia zapłaty) i ma się bilety za około 40zł, a przecież tak jak napisał @puszczyk można dostać ekstra punkty ;] Dodam że np. za prestiżowy liczą 2 razy (przy poleceniu to już 4xkażda złotówka), za aktywacje polecenia zapłaty kolejne 200pkt itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...