Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

teraz, odkąd jest możliwość brania nagród przed upływem okresu Minimalnego marzy mi się, aby pojawiła się piłka do nogi Nike z logo Nike i CANAL+ lub CANAL+ SPORT :D Może taka będzie w tym magazynie. Bo wiem, że podobno w tym magazynie marzec-kwiecień ma być piłka Nike ale podobno bez logo C+. Zobaczę sam nagrody, kiedy przyjdzie do mnie w poniedziałek magazyn :D:wink: Fajny jest ten magazyn.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak za ZP nic nie trzeba płacić i nie sugeruj się kwotą do zapłaty bo to będzie uwzględnione w otrzymanym rachunku jako rabat /-8 zł/ za ZP i o tyle mniej będzie opiewał wystawiony rachunek.To samo miałem gdy wziąłem za ZP HBO. Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

W dniu zakupu cyfry+ (3.09) przystąpiłem do programu złote plusy. zleciłem tez polecenie zapłaty, ale na koncie mam tylko 200 ZP powitalnych i 50 za zakup dekodera i aktywację czyli łącznie 250 ZP. miało byc za polecenie zapłaty 4000 ZP i podwójnie liczone ZP? podejrzewam że dopiero naliczą wszystko w pazdzierniku lub listopadzie.

chyba że liczy się tylko zmiana formy płatności.

mam wrzesień za darmo i 3 miechy za 38 zł (komfort) + do końca roku za darmo multipremium.

byłem do 1.09 w polsacie cyfrowym od 6 lat i zaproponowali mi zwyżkę abonamentu (hahaha) byli jeszcze zdziwieni moimi mailami i listem poleconym że rezygnuję i pozdrawiam ich przez kupę kamieni. hahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dostalem ze zlotego plusa bilet do Multikina na film 3:10 do YUMY na dzis badz jutro. Wszystko fajnie, ale w tym czasie film ... zszedl z ekranow, ostatni pokaz w multikinie Zlote tarasy byl dzis o 9.00 a w multikinie na imielinie sa 2: dzis o 12 i 22.30. nawet gdybym sie zawzial i chcial skorzystac, to wszystkie te 3 terminy w Wawie sa dla pracujacego czlowieka NIEREALNE.

Coraz bardziej jestem zrazony do polityki tej telewizji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...