Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Wziełem sobie dwa kubki w Listopadzie CANAL+ Czarny i biały po 500 pkt każdy :jupi:

 

Kubki były takie tanie?

Głupi pluszak kosztuje teraz aż 4000 !

To z czego te kubki, z papieru? :mrgreen:

Sam do firmy zamawiałem identyczne kubki z nadrukiem oczywiście innym i przy 300 szt wychodziło po ok 4 zł szt. Tak że wszystko się zgadza:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z czego te kubki, z papieru? :mrgreen:

Różne rzeczy już brałem za Złote+, ale wspomniany kubek jest naprawdę porządnie zrobiony (gruby, więc trudniej rozbić), a ponadto prezentuję się jak dla mnie bardzo ładnie. Szczególnie czarna wersja :)

tak bardzo grube... na 3 pryszly 2 rozbite... plus taki ze zrobilem fotki, wyslalem i oddali 1000 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to powinni zmienić ,,nagrody programowe za złote+'' i zrobić np. tak że można byłoby wymienić złote+ na jakieś paczki kanałów np. stworzyli by paczki sport,bajka,film,popularno naukowe itp. i jak dla mnie było by to o wiele lepsze..

Teraz mam 1000 złotych+ a płacę 29zł do końca umowy zostało mi 16mies więc:

16miesx29= 464złote+

Więc na koniec umowy będę miał 1464złote+ Więc co to dla mnie jak będę mógł sobie wziąć jedynie

- mezzo 50%rabatu na mies za 200+ albo 100%rabatu 400+

-Cinemax i Cinemax2 50% rabatu za 750+ albo 100% gratis za 1500+

-HBO 50% rabatu przez mies. za 1450+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale nawet jak ktoś ma Pakiet Prestiżowy HD+ to nie ma:

-Opcji RelaXXX

-France TV

-HBO Digital

I przecież głównie te złote+ najbardziej im się opłacają bo jeżeli już płacą te 168,90zł/mies. to mają 169 złotych+ więc szkoda było by zmarnować ich a tak jak mówisz @damianlodz co mają sobie włączyć jak mają już wszystko :?:

Więc pomysł @luki1680 jest moim zdaniem bardzo dobry. I myślę że tym powinna zająć się Cyfra..

No niestety ja nie mam przyjemności odbierać Prestiża... Może nie jest to uwarunkowane kwestiami finansowymi a brakiem czasu... Po co mam płacić 169zł jeżeli nie obejrzę nawet połowy tych kanałów, mi wystarczy to co mam może później przerzucę się na komfortowego +(ale to bliżej MŚ w piłce nożnej) albo dodam sobie opcję dodatkowę.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że coś macie uruchomione, nie oznacza, że nie możecie wybrać tego za Z+!

Po prostu wartość danej opcji zostanie odjęta od rachunku.

Jeśli masz pakiet Prestiżowy+ i za Z+ wybierzesz np. Canal+, to od rachunku odejmą Wam 29,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmę zakład że tak jest.

2900 złotych plusów jest za C+ albo HBO.

Przy zamówieniu którejś z tych opcji od rachunku będzie odjęte 29,90.

Czy może ktoś potwierdzić niedowiarkom?

 

p.s. wyjątkiem są sytuacje, kiedy ktoś korzysta z promocji na pakiet prestiżowy, która nie łączy się z programem lojalnościowym i w takich sytuacjach jest odpowiedni punkt w umowie lub aneksie (przy przedłużeniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ale nawet jak ktoś ma Pakiet Prestiżowy HD+ to nie ma:

-Opcji RelaXXX

-France TV

-HBO Digital

I przecież głównie te złote+ najbardziej im się opłacają bo jeżeli już płacą te 168,90zł/mies. to mają 169 złotych+ więc szkoda było by zmarnować ich a tak jak mówisz @damianlodz co mają sobie włączyć jak mają już wszystko :?:

Więc pomysł @luki1680 jest moim zdaniem bardzo dobry. I myślę że tym powinna zająć się Cyfra..

No niestety ja nie mam przyjemności odbierać Prestiża... Może nie jest to uwarunkowane kwestiami finansowymi a brakiem czasu... Po co mam płacić 169zł jeżeli nie obejrzę nawet połowy tych kanałów, mi wystarczy to co mam może później przerzucę się na komfortowego +(ale to bliżej MŚ w piłce nożnej) albo dodam sobie opcję dodatkowę.. :)

 

Tyle, że nie znam osobiście nikogo, kto by miał Prestiżowy HD+ i płacił 169 PLN ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli korzysta się z polecenia zapłaty to punkty naliczają podwójnie z zaokrągleniem w górę, do tego jest rabat 5% na abonament. Kiedyś jeszcze był bonus przy płatnością kartą kredytową - dzisiaj już chyba tego nie ma. Można rabat też otrzymać korzystając z karty kredytowej Lukas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...