Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi o podłączenie tej opcji przez internet.

Czyli lepiej zadzwonić i poprosić. Konsultant zgodzi się też na darmowe podłączenie jeśli zadzwoniłbym bym 2 stycznia aby aktywować to na luty?

Dzięki za info, że będe to musiał odłaczyć tego nie wiedziedziałem swoją drogą to ciekawe przecież pojedyńczych kanałów HD nie ma juz w ofercie. Ciekawe jaką opłate by naliczyli.

Lepiej zadzwoń, bo ICA planuje - ja z chęcią podłączam od teraz opcje jak abonent ładnie poprosi :D Naliczyli by 5 zł - pojedynczych kanałów HD teoretycznie już nie ma, ale praktyka jest inna 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna posucha jeśli chodzi o wymianę punktów, jeżeli chodzi o kanały to oprócz tych kilku HD i Mezzo można jeszcze gdzieś się doszukać oferty za punkty czy faktycznie tylko to co na podanym linku? mając opcje z mediasatem, czyli SD to "poszaleć" niestety sie nie da!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane ze Złotymi +. Przedwczoraj w ICA za 500 plusów aktywowałem Eurosport HD na 1 miesiąc za darmo. Miał być włączony dziś. Stąd moje pytanie: Czy to zamówienie muszę potwierdzić dodatkowo telefonicznie czy też będę musiał dokonać reaktywacji karty aby odbierać sygnał? Z góry dziękuje za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w połowie grudnia złożyłem zamówienie na 50% taniej pakiet HBO , bo mi się promocja skończyła.Po kilku dniach zauważyłem że ta opcja wyświetla mi się w ICA x 2 i zdjęto punkty jak za dwa.Skasowałem jedno i ok było do 1 stycznia kiedy okazało się że punktów nie ma i HBO też.Reklamacja skutkowała zwrotem punktów , pakiet HBO miesiąc gratis i drugi miesiąc gratis za punkty.W sumie planowałem dwa miesiące taniej o połowę a mam dwa miesiące za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szanowni abonenci Cyfry + Uważajcie na złodziejski regulamin programu Złoty Plus. Właśnie wczoraj anulowano mi wszystkie punkty w programie, ponieważ przez dwa lata nie wykorzystałem zdobytych punktów. Zadzwoniłem do tych złodziei i zapytałem na co miałem te punkty wykorzystać. Biletów na mecze już nie proponują, kina też, nagród rzeczowych brak, a na resztę miałem za mało punktów. Uważajcie na tych cwaniaków i w miare możliwości wykorzystajcie swoje punkty (jeśli będziecie mieli na co), bo was załatwią jak mnie. Ja w każdym razie po tych doświadczeniach umowy ze złodziejską Cyfrą nie przedłużę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest dość paradoksalna sytuacja. Mam Prestiż HD+, więc jedyną nagrodą z jakiej mogę skorzystać jest rabat na jeden miesiąc abonamentu. To kosztuje 8000 pkt. Jednocześnie nie mam możliwości uzbierania takiej ilości punktów, bo po dwóch latach zerują mi to co uzbierałem do tej pory. Ten kto wymyślił ten program lojalnościowy był chyba miłośnikiem powieści Paragraf 22 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaja "se" CYFRA robi, program złote + to program "NIE" dla posiadaczy najwyższych pakietów, bo co za te punkty można wziąć.... wykałaczki :-)

A tak na poważnie to łapią plusy, jak się "nazbiera" to w nagrodę będzię wypowiedzenie umowy za wszystkie uzbierane. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie do kina ? W Warszawce? :lol2:

A tak poza tym to zrobili kpinę z tego programu, mnie oferują jako nagrodę to co już mam w pakiecie ewentualnie mezzo. Zaiste, doskładać punktów do choćby Canal+ gratis to miną 2 latka jak nic :lol2:

 

Trzeba było zakupić bilety do kina , a później sprzedać na znanym portalu aukcyjnym. Wiele osób wtedy tak zrobiło, bo bilety było można wykorzystać w dowolnym Multikinie w Polsce, a ważność miały aż 6 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam zastanawiałem się nad dołączeniem do programu, ale przy pakiecie kompakt za 35 zł, to niewiele tych punktów przez okres umowy nazbieram... 35x22=770punktów+100= uzbieram 870 punktów. Ewentualnie jak od czasu do czasu dodam Canal+ dojdzie max może jeszcze z 200 punktów. To i tak mało, by otrzymać chociażby Canal+ na miesiąc za pół ceny. Wiec jak na razie nie widzę celu. Może inaczej byłoby, gdyby nie zerowali punktów po dwóch latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz płacił poleceniem zapłaty to punkty mnożą się razy dwa, czyli wychodzi Ci już 1740 pkt. Do tego po roku od podpisania umowy dostajesz dodatkowe 200 pkt. Jak sobie przy okazji coś włączysz, to spokojnie uzbierasz ponad 2000 pkt. Poza tym nie jest tak, ze zerują wszystko po dwóch latach. Zerują dwa lata od ostatniego wykorzystania punktów, czyli jak co dwa lata weźmiesz sobie jakieś np. Mezzo to po 3-4 latach można mieć naprawdę dużo punktów. Jeżeli ktoś planuję związać się z Cyfra+ na dłużej to jest to bardzo dobra opcja. W dodatku przystąpienie nic nie kosztuję, więc nie rozumiem gdy ktoś je w ogóle rozważa. Zawsze przecież mogą trafić się w końcu jakieś nagrody rzeczowe ;)

Szanowni abonenci Cyfry + Uważajcie na złodziejski regulamin programu Złoty Plus.

Gdybyś czytał regulamin, który zaakceptowałeś własnoręcznym podpisem na wniosku o dołączenie do programu, to byś się tak nie pieklił. Nie uczyła mamusia, że trzeba czytać co się podpisuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...