Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ze wszystkich kanałów HD w ofercie Cyfry, HBO ma najgorszą (nadawany z tp CP).

Jeśli o jakość obrazu chodzi, to mój ranking wygląda następująco:

1. Animal Planet HD

2. National Geographic HD

3. ...........

4. ...........

5. Canal+ Sport HD

6. ...........

7. Canal+ Film HD

7. MTVN HD

9. Eurosport HD

9. Eurosport 2 HD

11. Filmbox HD

12. ..........

13. ..........

14. ..........

.......

20. HBO HD

*) Puste pozycje nieprzyznane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można mieć włączone od "teraz", trzeba tylko pamiętać, że w kolejnym miesiącu trzeba zadzwonić, aby opcja została odłączona.

Jeśli zamawiasz od pierwszego dnia kolejnego miesiąca, samo się wyłączy... taka różnica.

...więc najlepiej podłączyć opcję drugiego dnia miesiąca, potem zaplanować wykorzystanie plusów, a następnie w kolejnym miesiącu odłączyć dzwoniąc ponownie na infolinię.

W ten sposób HBO HD za 500 złotych +, masz przez 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdzie pisze że za złote plusy można pojść do kina za darmo?

Na stronie pisze tylko o opcjach dodatkowych kanałów i kilka badziewnych gadżetów.

 

I jeszcze jedna rzecz - może mi ktoś to wyjaśni:

Jesli w ciagu 2 lat od aktywowania złotych plusów nie wykorzysta się ani jednego, zostają one anulowane (po 2 latach) - więc załóżmy że po 1,5 roku wykorzystam z 1500 złotych plusów 500, zostanie mi 1000. I od tego momentu przez 3 lata zamierzam je zbierać - to czy anulują mi je kiedyś? Warunek niby spełniłem, bo po 1,5 roku od aktywowania złotych plusów wykorzystalem 500, a nigdzie nie pisze że co 2 lata bedą uzbierane anulować, tylko jak miną 2 lata od aktywowania zbieractwa.

Jak to jest? Wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zaczynam wątpić czy wogóle majowo-czerwcowy magazyn PLUS+ się pojawi. Zniknął ze strony www, o wysyłce wersji papierowej nic nie wiadomo...

Nie zdziwiłbym się gdyby C+ ogłosiła zawieszenie wydawania magazynu.

--------

Jeszcze raz zapytam: gdzieś wogóle pisze ile złotych plusów można wymienić na bilet do kina? bo ja nigdzie takiej informacji nie moge znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem że niektórzy tak bardzo lubią pouczać że - jak już zamierzają zrobić wpis - to zamiast chociaż w skrócie odpowiedzieć na dane pytanie, wolą zrobić "pusty" wpis pouczający. Przetestuj wyszukiwarkę, i zauważ że czasami jak coś szukasz wyświetla: "Wyszukiwarka nic nie znalazła", pomimo że dany temat na forum już jest - gdzieś na 17 podstronie - o którym ty może wiesz bo jestes na tym forum już 3 lata, a ja nie wiem bo jestem tu krotko.

 

I tak zamiast trzymac się tematu, robimy sobie złośliwe uwagi :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetestuj wyszukiwarkę, i zauważ że czasami jak coś szukasz wyświetla: "Wyszukiwarka nic nie znalazła", pomimo że dany temat na forum już jest - gdzieś na 17 podstronie.

 

Owszem czasami tak jest, ale akurat w tym przypadku, żeby nie było - sam sprawdziłem, znajduje co trzeba, a chociażby to:

:read:viewtopic.php?f=6&t=1343&p=278031&hilit=kina#p278031

:read:viewtopic.php?f=6&t=1343&p=278031&hilit=kina#p289267

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem że niektórzy tak bardzo lubią pouczać że - jak już zamierzają zrobić wpis - to zamiast chociaż w skrócie odpowiedzieć na dane pytanie, wolą zrobić "pusty" wpis pouczający. Przetestuj wyszukiwarkę, i zauważ że czasami jak coś szukasz wyświetla: "Wyszukiwarka nic nie znalazła", pomimo że dany temat na forum już jest - gdzieś na 17 podstronie - o którym ty może wiesz bo jestes na tym forum już 3 lata, a ja nie wiem bo jestem tu krotko.

 

I tak zamiast trzymac się tematu, robimy sobie złośliwe uwagi :?

 

Zajęło mi to dosłownie parę sekund - strona 11 w tym temacie , więc troszkę inicjatywy ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zaczynam wątpić czy wogóle majowo-czerwcowy magazyn PLUS+ się pojawi. Zniknął ze strony www, o wysyłce wersji papierowej nic nie wiadomo...

Nie zdziwiłbym się gdyby C+ ogłosiła zawieszenie wydawania magazynu.

--------

Jeszcze raz zapytam: gdzieś wogóle pisze ile złotych plusów można wymienić na bilet do kina? bo ja nigdzie takiej informacji nie moge znaleźć.

 

Czerwcowo-majowy PLUS+ raczej się pojawi , znalazłem takowy u dystrybutora (leżą sobie dostępne dla każdego ) , szczerze mówiąc jak dla mnie nic ciekawego... aczkolwiek jest wzmianka o min. BBC HD który dołącza do cyfry (ciekawe gdzie i kiedy..) oraz reklama opcji HD MIX(8xHD) na całą stronę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...