Skocz do zawartości

Złote +


vitek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrana opcja gratis przez 1 miesiąc:

MEZZO za 400 Złotych Plusów

NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL HD za 500 Złotych Plusów

MTVNHD za 500 Złotych Plusów

EUROSPORT HD za 500 Złotych Plusów

 

50% zniżki przez 1 miesiąc na wybraną opcję:

MEZZO za 200 Złotych Plusów

NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL HD za 250 Złotych Plusów

MTVNHD za 250 Złotych Plusów

EUROSPORT HD za 250 Złotych Plusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrana opcja gratis przez 1 miesiąc:

MEZZO za 400 Złotych Plusów

NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL HD za 500 Złotych Plusów

MTVNHD za 500 Złotych Plusów

EUROSPORT HD za 500 Złotych Plusów

 

50% zniżki przez 1 miesiąc na wybraną opcję:

MEZZO za 200 Złotych Plusów

NATIONAL GEOGRAPHIC CHANNEL HD za 250 Złotych Plusów

MTVNHD za 250 Złotych Plusów

EUROSPORT HD za 250 Złotych Plusów

czesc, skad masz ta liste z nagrodami za plusy na stronie CYFRY tylko bilety do kina, przeciez nie bede dymal z chorzowa do krakowa 83 km do kina- :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrody sa w zalaczniku nr 1 do Regulaminu Złote Plusy. W ICA mi ich nie wyswietlalo oprocz tego co pisalem wczesniej, tj Mezzo i biletow. Zadzwonilem na inforlinie ZP i gostek mowi, ze one zostaly zdjete i nie mozna ich wziac (na zasadzie odliczenia od abo). Wiec wyslalem maila z zapytaniem, czy zalacznik nr 1 jest aktualny. Opisala mi kobietka ze jest aktualny i mozna wziac dokladnie to co keers napisal. Czyli jak zawsze w C+ na kogo trafisz taka masz wersje.

 

Niech mi ktos powie, ile PLN odliczone mial od abonamentu jak wzial opcje, ktora mial w pakiecie, np. NGC HD, Eurosport HD czy MTVNHD ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jak jest z tym HBO SD? Bo ma 1505 plusów i chciałbym za 50% HBO na miesiąc, ale czy muszę już tę opcję mieć i dopiero mogę wykorzystać tę zniżkę na jeden miesiąc, czy jak nie mam HBO to po prostu dzwonię i zamawiam na 1 miesiąc HBO - 50%? A tak w ogóle to opcja HBO SD jeszcze istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 1190 złotych plusów,napisałem do Cyfry meila na co mogę te punkty wymienić i dostałem taką odpowiedż:Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, że dla wskazanej liczby posiadanych Złotych Plusów nie przewidziano nagród rzeczowych i rabatu na ofertę programową.

 

 

W przypadku pojawienia się pytań chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jak jest z tym HBO SD? Bo ma 1505 plusów i chciałbym za 50% HBO na miesiąc, ale czy muszę już tę opcję mieć i dopiero mogę wykorzystać tę zniżkę na jeden miesiąc, czy jak nie mam HBO to po prostu dzwonię i zamawiam na 1 miesiąc HBO - 50%? A tak w ogóle to opcja HBO SD jeszcze istnieje?

istnieje w umowach przed 05/2011

no a jak mam prestiz i nie mam nic od nich do wziecia w sensie programow za friko na miesiac to co moge za te plusy wziasc?? fusy??

Rabat na 1 miesiąc Twojego pakietu:

PRESTIŻ HD+ za 8000 Złotych Plusów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że z końcem roku przepadają wszystkim złote plusy, chciałbym je wykorzystać. Zrobiłbym to najlepiej na jakieś kanały HD. Obecnie posiadam pakiet C+optimum, bez wykupionych kanałów HD. Czy mam teraz możliwość wzięcia za złote plusy jakieś pojedyncze kanały HD? A jeśli by to nie przeszło to czy mógłbym np. włączyć sobie opcję HD za 11zł a później za resztę moich złotych plusów ( ok 2000 bo brałem ostatnio bilety do kina ) obniżyć sobie abonament? Wymyśliłem sobie to tak, aktywuje opcję HD powiedzmy dzisiaj, i mam listopad za free, w grudniu obniżam sobie trochę rachunek złotymi plusami i oglądam taniej. W styczniu albo rezygnuje z opcji HD albo płacę już normalną stawkę. Jest taka szansa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie

z racji posiadanego pakietu nie bardzo wiem co mogę zrobić ze złotymi plusami.

na co mogę je wykorzystać biorąc pod uwagę, że specjalnie dużo ich nie mam? (1077)

w ICA mam info : 'Żałujemy, obecnie poprzez ICA nie masz nagród do wykorzystania.'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może to potwierdzić? Napisałem do nich żeby mi włączyli National Geographic HD za 500 Złotych Plusów, bo jak wycofują, to szkoda, żeby przepadły i odpisali mi to:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z aktualnie obowiązującym

Regulaminem Programu ZŁOTY PLUS, wykorzystanie punktów na opłatę za opcje programowe

jest możliwe po zgromadzeniu powyżej 2000 Złotych Plusów.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...