Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak widać Stars.tv ma lepsze podejście, oraz zapewne bogatszą bazę teledysków. Wynik Best Rock bardzo mnie cieszy. Oby to nie był jednorazowy przypadek.

Skoro już poruszyłem temat bazy teledysków, to czy są w niej lub mają szansę się pojawić następujące teledyski?

1. Robert Tepper - No Easy Way out

2. Bon Jovi - You Give Love A Bad Name

3. Guns N' Roses - You Could Be Mine

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie ramówkę na marzec, a tam spolszczone TOP 50 Przeboje roku... Hahaha, czyli uległeś osobom którym angielskie nazwy nie pasowały. :D

 

A co będzie leciało w BEST MORNING?

 

Jak widać Stars.tv ma lepsze podejście, oraz zapewne bogatszą bazę teledysków. Wynik Best Rock bardzo mnie cieszy. Oby to nie był jednorazowy przypadek.

Skoro już poruszyłem temat bazy teledysków, to czy są w niej lub mają szansę się pojawić następujące teledyski?

1. Robert Tepper - No Easy Way out

2. Bon Jovi - You Give Love A Bad Name

3. Guns N' Roses - You Could Be Mine

Od marca BEST ROCK codziennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP 50 PRZEBOJE ROKU zamiast TOP 50 HITS OF THE YEAR to eksperyment, chcę coś sprawdzić :)

 

BEST MORNING to energetyczne BEST HITS, bez ballad.

 

Co do rocka to nie ma tak fajnie, i owszem będzie 5 odcinków w tygodniu ale jednocześnie sporo mocniejszych numerów spadnie z dziennej playlisty, dzień będzie bardziej soft :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychowałem się na MTV, oglądałem tą stację "namiętnie" (jak większość w tamtych czasach) i klipu Aerosmith "Come Together" nie widziałem nigdy.

A tu proszę w Best Rock.

Jak zwykle "efekt zaskoczenia". To jest to co wyróżnia Stars.TV od innych stacji: zaskoczenie vs. deja vu. Oglądam dalej.... :rofl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ja jestem zdania, że MP2 powinna być zawsze jako pierwsza, bo jest najbardziej kompatybilna, ale według standardu i tak każdy odbiornik DVB-T powinien wspierać nie tylko DD, ale i DD+. Wydaje mi się, że kiedyś była też w MUX-L4 ścieżka DD+ Starsa, ale pewien nie jestem. Tak w ogóle jeszcze chciałem się upomnieć, że wysłałem jakiś czas temu prywatną wiadomość odnośnie MUX-L4. Gdybyś mógł ją odczytać i coś napisać, to będę bardzo wdzięczny, bo problem tam opisany mnie bardzo zastanawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best Eurodance dziś po prostu kosmos hehe. Gigi D'Agostino "L'Amour Toujours", Scooter "How Much Is The Fish", 2 Unlimited "Let The Beat Control Your Body". Sash! "Adelante" - klip zakazany przez MTV, Cappella (brak jednego "p" w nazwie) "Move On Baby". Wreszcie muzyka, której najbardziej w Stars.TV brakuje :) :)

Ciekawe jak oglądalność?

Edytowane przez Bytesize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...