Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw to tu trzeba zmienić nazwę kanału, na pasma przyjdzie pora. Co to w ogóle znaczy jakieś Stars TV? Dawać mnie tu polską nazwę, zamiast jakiś hitów z zagranicy to naszego dumnego Polaka Rodaka Zenka, wtedy to będzie telewizja.

No i jak Pan w ogóle może zwracać uwagę na oglądalność, no kto to widział żeby właściciel stacji telewizyjnej na oglądalność zwracał uwagę, ważne co ludzie na forum Satkurier piszą.

 

Tak na poważnie, sam jestem raczej za używaniem polskiego języka najczęściej jak się tylko da ale dla mnie nazwy pasm po Polsku brzmią słabo. Jakieś to takie nijakie, angielskie nazwy brzmią lepiej a o brzmienie chyba powinno chodzić w stacjach muzycznych :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak i nie gram odpowiedniej ilości muzyki współczesnej :) Da się to załatwić jednym pismem :)

 

 

p.s.

zobaczcie ramówkę od 29.01

Dorzuciłem jeszcze więcej nazw po angielsku  :mrgreen: ale top wszech czasów będzie po polsku (specjalnie dla Falcona)  :lol2:

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize, dałem Pop Corn i Vistors do regularnej emisji czyli będą się pojawiały w BEST 80's lub BEST HITS co 4-6 dni :)

 

Dzięęęęęękuujęęę!!!! "Jesteś THE BEST!!!  :jupi:  

 

ps. nie pamiętam, którą wersję Visitors posiadasz? Tą z pociągami (dłuższą i chyba nowszą), czy z gościem w kimonie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast cieszyc się, że nadawca sam odpowiada na wiele kwestii odnośnie ramówki, oglądalności i innych spraw jak dziala TV itp.

W sumie racja. Ostatnio nawiązałem kontakt z szefem pewnej stacji radiowej przez fb. Może nie będę wymieniał nazwy stacji. I tam droga rozmowy przebiegała zupełnie inaczej niż z naszym „Gwiezdnym kolegą”. :smile: Gość z radia pozjadał wszystkie rozumy i wie co jest dla niego najlepsze i nie potrzebuje żadnych rad. Tak w wielkim skrócie. A tutaj kolega chociaż odpowiada na pytania widzów i nie ma wszystkiego w nosie. I za to szacun. Ale żeby nie było tak słodko, to nie zawsze się z nami zgadza. :razz:

Edytowane przez djclassic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w związku z tragiczną informacją dot. wokalistki Dolores O'Riordan można spodziewać się w najbliższych godzinach/dniach Best of The Cranberries lub zwiększonej częstotliwości emisji utworów tego zespołu?

Tak tylko pytam (wcześniej było m.in. Best of Linkin Park itp.).

Edytowane przez Dydelmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Mc Coy - One More Time...pierwszy raz tą wersję dziś usłyszałem, bo teledysk ten sam znam, mam na VHS z MTV z 1997 roku i Viva też grała taką samą wersję.

A u Ciebie z 1996r i inna "melodia". I nie fajniejsza :)

 

Marky Mark z tym sepleniącym Księciem Italii :) wszystkie nasze rodzime stacje puszczają Happy People i United. Nikt nie puszcza "Life In The Streets". 

Masz to może Stars? To jest jego najlepszy kawałek, taki bardziej amerykański niż eurodancowy. 

Edytowane przez Bytesize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...