Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Stars TV mam do Ciebie pytanie. W latach 90 "zajarani" byliśmy zagranicznymi programami muzycznymi a typowo polskojęzycznych nie było. Obecnie jest odwrotnie. To chyba Polska dominuje na satelicie w segmencie muzycznych kanałów a mnie zastanawia jak jest z zainteresowaniem naszych kanałów wśród zagranicznych odbiorców? Czy posiadasz jakieś informacje na temat odbioru Twojej stacji przez widzów zza granicy? Jakieś polubienia na Facebooku czy wiadomości do Ciebie o oglądaniu stacji z danego kraju? To że w Iranie oglądają polskie stacje muzyczne nie jest tajemnicą ale mnie zastanawiają bardziej europejskie kraje ☺

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie miałem na myśli, czy widzowie zza granicy podnoszą oglądalność, tylko bardziej czy typowy "zagraniczniak" jest zainteresowany polskimi stacjami muzycznymi, tak jak my dawniej np. niemieckimi kanałami. W latach 90 było dokładnie odwrotnie. To kanały muzyczne z Niemiec były w dużej ilości FTA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko na pamiątkę to tu zostawię :)

 

2018.04.20

SHR% A16-49

1.15 STARS.TV

1.11 ESKA TV

1.09 POLO

0.22 DISCO POLO MUSIC

0.21 4FUN TV

0.18 KINO POLSKA MUZYKA

0.13 4FUN DANCE

0.11 ESKA TV EXTRA

0.11 4FUN HITS

0.10 NUTA

0.08 POWER TV

0.04 VH1

0.04 VOX MUSIC TV

0.02 MTV MUSIC

0.01 POLSAT MUSIC HD

0.00 TO!TV

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko na pamiątkę to tu zostawię :)

 

2018.04.20

SHR% A16-49

1.15 STARS.TV

1.11 ESKA TV

1.09 POLO

0.22 DISCO POLO MUSIC

0.21 4FUN TV

0.18 KINO POLSKA MUZYKA

0.13 4FUN DANCE

0.11 ESKA TV EXTRA

0.11 4FUN HITS

0.10 NUTA

0.08 POWER TV

0.04 VH1

0.04 VOX MUSIC TV

0.02 MTV MUSIC

0.01 ESKA ROCK

0.00 TO!TV

To pokazuje, że w tym biznesie trzeba być cierpliwym. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcon... jestem bardzo daleki od propagandy w stylu TV Republiki. Pokazuję wynik jednego rekordowego dnia bo mam się czym pochwalić i tyle. Ale nie mylę amr z rch bo bym musiał napisać, że mnie oglądało w piątek 600 tys widzów, czujesz różnicę? :) A Eska z Polo nie wygrywa w skali miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...