Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. Poza tym, ja jak wracam do domu, to często odpalam Spotify, lub wybieram którąś z płyt z mojej bogatej kolekcji płyt CD (tak należę do grona ludzi, którzy kupują płyty). Dla mnie już dawno Stars.TV przystał być wystarczający, pomimo, że dobrze grają, ale i przewidywalnie i praktycznie ciągle mielą te same utwory. Jeżeli już, to wolę zdać się na Chili Zet, Antyradio czy Muzo FM.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że jednak mnie to fascynuje :)

 

Wolę Antyradio bo STARS mieli ciągle to samo... a fakty są takie, że Antyradio ma na playliście z 1000 numerów a ja w pierwszym kwartale skorzystałem z 2157 klipów i do c h o l e r y nikt w tym kraju nie ma większej bazy niż ja :)

 

Co do reklam, od 4 lat jest 5 minut, 4 minuty i 3 minuty i to mi działa (mam dobrą oglądalność bloków reklamowych i cokolwiek tu nie napiszecie to tego nie zmienię)!!! :)

 

I na serio... rozprawki pt "ojej STARS spadło", "bo ciągle to samo", "bo za dużo reklam" o tej porze roku MAM W NOSIE :) Zawsze o tej porze roku mi spada i tyle, mój klient jest trudny, jeździ na wakacje, nie siedzi dwa miesiące w domu i się nie nudzi, cokolwiek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawsze spada w tym okresie, czerwiec, lipiec i sierpień to nie jest mój czas i w tym roku też nie będzie, nawet się nie łudzę :) Więc oby do września :)

Ja tak mam, że takich starszych klasycznych przebojów w większych ilościach i częściej to wolę słuchać jak jest chłodniej, czyli tak od września do maja właśnie i nie to, że w latem nie oglądam i nie słucham tego typu muzyki prawie w ogóle a oglądam Eskę, 4 Fun,itp. tylko po prostu jakoś tak wychodzi, że to rzadziej robię. Pewnie znaczenie ma też większe spędzanie czasu na świeżym powietrzu, sport w TV czy nadrabianie zaległości filmowych.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Poza tym, ja jak wracam do domu, to często odpalam Spotify, lub wybieram którąś z płyt z mojej bogatej kolekcji płyt CD (tak należę do grona ludzi, którzy kupują płyty). Dla mnie już dawno Stars.TV przystał być wystarczający, pomimo, że dobrze grają, ale i przewidywalnie i praktycznie ciągle mielą te same utwory. Jeżeli już, to wolę zdać się na Chili Zet, Antyradio czy Muzo FM.

To polecam Radio Freccia HD - ten kanał raczej stara się grać różnorodnie (i starocie nawet z lat 60-tych i współczesny Rock). :)

 

@STARS.TV: Szkoda, że nie da się brać pod uwagę zagranicznych telemetrów, bo wtedy byś był albo na pierwszym, lub drugim miejscu. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale co by mieli puścić? To nie ta Nancy. Zmarła pierwsza żona Franka Sinatry, a to córka (też Nancy) śpiewała m.in. "These Boots Are Made for Walkin' ".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@STARS.TV jak skomentujesz wyrzucenie Twojego kanału w nc+ na pozycję 170( na dniach)?

Będziesz prowadzić "Kampanię informacyjną" dla mniej rozgarniętych widzów? Czy jednak w porównaniu z CP, widzowie z nc+ to mała ilość?

Nie żebym jakoś chętnie oglądał Twój kanał(nie moje klimaty), ale skoro jest okazja to chciałbym usłyszeć komentarz "szefa stacji" dot. pzesunięcia kanału na koniec listy muzycznych w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...