Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Peterownys - nie.

 

Bytesize - dlaczego się naśmiewasz i nazywasz żenadą moją sylwestrową szokującą akcję? Było oryginalnie? Było! Zaskakująco? Było. Czy nie o to chodzi? :)

 

Stars rozumiem, że żartujesz i napisałeś to ironicznie?  :>  

Mi się podobało to na maxa. Ostatnio Twoje Topy zaczynające się późnym wieczorem a kończące chyba o 6 rano to rewelacja. Dawałem radę do 3, Top 100 80's czy 90's sprawiło, że czułem się jakbym oglądał MTV na początku lat 90!!! Któregoś dnia nawet sporo czarnych kawałków puściłeś (których bardzo u Ciebie brakuje) m.in. Destiny's Child, Beyonce, Mary Mary. Nawet kawałek "Crucified" leciał, który widziałem w Stars.tv po raz pierwszy, bo zawsze puszczałeś "Obsession".  Ale chyba i tak najwięcej masz klipów z lat 80 i ta biblioteka jest na prawdę bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę żartuję :) w Sylwka powtórka od 1 może nie pomogła ale też nie zaszkodziła, oglądalność po północy była identyczna jak przed i trzymało prawie do 5 :)

Crucified mam od zawsze razem z Obsession i gram, miałeś pecha że nie widziałeś :)

 

I topy będę powtarzał zaraz po premierze czyli będą wchodziły w nockę, przeważnie jakiegoś telemetra przytrzymują dłużej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zastanawia mnie oglądalność MTV Rocks w Polsce który jest również na satelicie i w naszych platformach cyfrowych CP, NC+. Stars TV, mógłbyś w miarę możliwości dowiedzieć się, popytać w swoich kuluarach jak tam z oglądalnością tego kanału? To tak OT a wracając do tematu o stacji, w Best Hits będą już grane piosenki tylko do 1999 roku czy od 2000 wzwyż zostają a Best Party/Party Classic/Party 90's/Party 00's jest tylko w trakcie karnawału czy po nim również?

Edytowane przez pawlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko do 1999. Jest jedna godzina na dobę BEST 00's i tak na bliżej nieokreślony czas zostanie. Czy PARTY 80, PARTY 90 i PARTY ogólne zostaną po karnawale to zdecyduję gdy zobaczę wyniki oglądalności.

 

MTV ROCKS nie jest w Polsce mierzone przez Nielsena. Natomiast kilka lat temu działał panel UPC na 5 tys dekoderow (zresztą robiony przez Nielsena na zlecenie UPC) i tam było zero lub prawie zero.

Edytowane przez STARS.TV
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best Party dziś genialne. Puściłeś coś czego nie słyszałem od czasów dzieciństwa i nigdy nie widziałem tego klipu: M & H Band "Popcorn". Ten klip powinien lecieć częściej!!!

Pamiętam, że widziałem (chyba) w Eurodisco jakiś klip Koto, czy to był "Visitors"? Czy Stars będzie go też puszczać częściej? 

Edytowane przez Bytesize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale nazwa pasma Best Polish jakoś mi przeszkadza. Nie lepiej nazwać tego Polska noc albo coś podobnego? Po angielsku "polish" to polerowanie, więc w wolnym tłumaczeniu nocne pasmo oznacza najlepsze polerowanie :D Chyba nie trzeba być aż takim internationalnym żeby wszystkie pasma po angielsku nazywać.

Edytowane przez ShadowMan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu, ale nazwa pasma Best Polish jakoś mi przeszkadza. Nie lepiej nazwać tego Polska noc albo coś podobnego? Po angielsku "polish" to polerowanie, więc w wolnym tłumaczeniu nocne pasmo oznacza najlepsze polerowanie :D Chyba nie trzeba być aż takim internationalnym żeby wszystkie pasma po angielsku nazywać.

Najlepsze polerowanie, to akurat na innych, bardziej "przyrodniczych" kanałach występuje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się takie nazwy pasm podobają i co? 1:1.

2:1. A mnie się nie podoba jak w polskiej TV czy radiu słyszę „Best80, Hits Ballads czy Hit Port". Ten ostatni to już w ogóle powala. Jakby nie można było już polskimi nazwami operować. No, ale to lepiej chwyta. Telemetry lepiej chodzą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...