Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście w kwestii polskich nazw pasm jestem podzielony, ponieważ z jednej strony jestem ich zwolennikiem, ale z drugiej jakoś mi nie pasują do Stars.tv.Może to kwestia przyzwyczajenia, ale jak wyobrażam sobie nazwę typu: "Najlepsza impreza", czy "Najlepsze Hity", to od razu mam skojarzenia z kanałem Eska TV, więc w sumie chyba lepiej, aby zostało tak, jak jest, tym bardziej, ze to nie jest przecież aż tak istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu czeskim widzom podobają się te angielskie nazwy więc nie ma po co zmieniać. ;)

Dlaczego czeskim? STARS.TV już od długiego czasu nadaje na polskiej koncesji. Nawet jak mieli czeską licencję, to nie oznaczało to, że mieliby nadawać również na czeskim rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wyobrażam sobie nazwę typu: "Najlepsza impreza", czy "Najlepsze Hity", to od razu mam skojarzenia z kanałem Eska TV, więc w sumie chyba lepiej, aby zostało tak, jak jest, tym bardziej, ze to nie jest przecież aż tak istotne.

Best 80 – Przeboje lat 80

Best ballads – Najlepsze ballady

Best Polish – Przeboje po Polsku itd.

 

Można? Można i wcale nie musi mi przypominać Eske czy inne stacje. Może to mało istotne, ale wprowadzanie anglojęzycznych nazw do polskich stacji, to mam takie odczucie jakby mieć w [beep] polski język.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best 80 – Przeboje lat 80

Best ballads – Najlepsze ballady

Best Polish – Przeboje po Polsku itd.

 

Można? Można i wcale nie musi mi przypominać Eske czy inne stacje. Może to mało istotne, ale wprowadzanie anglojęzycznych nazw do polskich stacji, to mam takie odczucie jakby mieć w [beep] polski język.

No Eski one nie przypominają, ale 4Fun GOLD. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Best Hits Polska. Jak już to tak najlepiej, haha.

Co do propozycji po polsku -  do mnie to nie przemawia i rzeczywiście kojarzy się z innymi gorszymi stacjami, które są do siebie bardzo podobne, a Stars to jednak coś innego, lepszego. 4Fun Gold to pętla może 400 klipów, najgorsze są weekendowe party czy jakoś tam - zawsze te same klipy eurodance i tak od roku jak nie dłużej, tak samo z balladami.

Co do ramówek Stars.tv to może trochę to dezorientuje, ale jest przynajmniej urozmaicenie i zaskoczenie a nie monotonność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zastanowić to STARS.TV nadaje FTA na całą Europę, więc teoretycznie jakiś sens mają pod tym względem angielskie nazwy. :-) Aczkolwiek mogłyby być równie dobrze polskie nazwy.

:polskaflaga:

Tylko, że jak jest tak od początku istnienia stacji, to widzowie są przyzwyczajeni do tego co jest.

i to idealna pueta na to bicie piany o mic. Po za tym języków trzeba się uczyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Falcon, nie mam siły już do gadania z Tobą, serio :) TAK! ZROBILIŚMY TELEWIZJĘ PO TO ŻEBY NA NIEJ ZARABIAĆ PIENIĄDZE. CHODZĘ CODZIENNIE DO PRACY BO MUSZĘ ZARABIAĆ PIENIĄDZE. A że przy okazji kocham to co robię to wartość dodana. 

 

Ale wymyślając nazwy pasm nie myślałem w sposób jaki mi sugerujesz - nazwę pasma po angielsku to pewnie zarobię 3 miliony. Przestań proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brrr dajcie spać! @Falcon, do łóżka, jutro trzeba wstawać, poniedziałek. @Stars ty też, jutro musisz znów zarabiać pieniądze i puszczać najlepsze dziewięćdziesiątki czy coś tam. Nie dadzą się chłopakowi wyspać tylko ciągle coś piszą a jemu telefon brzęczy. Raczej polskie nazwy pasm do Starsa nie pasują, ale do innych kanałów właśnie takie bym wolał. No, dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...