Skocz do zawartości

STARS.TV


STARS.TV
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przychody Discovery w Polsce wręcz powalają - nawet PULS czy TVN7 takich nie ma

 

Polecam TOP 20 Tygodniowe wydatki na reklamę w podziale na stacje, choćby za ostatni tydzień (choć w poprzednich tygodniach jest dość podobnie) - gdzie jest Disney i Discovery, TLC czy CC

http://www.agbnielsen.pl/2014-03-09,1926.html

 

HD FTA to nie tylko kanały TV Publicznej w Niemczech, u nas też posiadacze kanałów FTA są zobowiązani do płacenia abonamentu tylko w ZŁ a nie EUR

 

"Może w końcu zrozumiesz, że za wszystko się płaci i kanały FTA muszą mieć w Polsce ekonomiczne uzasadnienie istnienia"

Jestem ciekawy czy to działa w przypadku kanałów muzyczno-rozrywkowych, bo powoli doganiamy w ilości FTA Wielką Brytanią, na dodatek robi się monotematycznie (disco polo)

 

Polacy się nauczyli płacić ZA BADZIEWIE - nie twierdzę, że TV płatna jest bez sensu bo w przypadku praw filmowo-sportowych premium i "poważnych" dokumentów ma to uzasadnienie, w pozostałych nie ma. Koniec i kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, układ jest prosty: zaczyna się godzina, 4 numery - reklama 5 minut, 4 numery - reklama 4 minuty, 4-5 numerów - reklama 3 minuty. Ilość numerów pomiędzy 2 a 3 blokiem reklamowym wynika z tego jakiej długości były wcześniejsze numery :)

Dziękuję za informację. Teraz przynajmniej wiem jak długo muszę reklamy oglądać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że ja jestem z tych bez telemetru, więc dużo nie jestem w stanie pomóc :).

 

Przy okazji, kiedyś była tutaj dyskusja nad tym, czy powinniście także nadawać w eterze. Szkoda, że nie zdecydowaliście się na ten ruch. Jakiś czas temu nadawanie rozpoczęło radio zet gold i gdy jadę autobusem, kierowcy dosyć często włączają tę stację. Trafili w gust kierowców :). A jeszcze kilka miesięcy temu było tylko rmf i ich hity na czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker

Mówiło się kiedyś, że dekodery n-ki podpięte do internetu przesyłały informacje o oglądalności, którymi n z nikim się nie dzieliła. Ale to raczej taka urban legend ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiadomo, który członek rodziny oglądał dany kanał w danej chwili (grupa wiekowa) itd?

A jak ktoś ma telemetr i ogląda cała rodzina dany kanał np Stars.tv grupy wiekowe różne (dzieci/wiek produkcyjny/nieużytki(emeryci))

to jak w takim momencie to się liczy? Którą grupę wiekową się wybiera?

Dla mnie to bez sensu trochę. Statystyki wydają się mało wiarygodne.

Ale... nie wiem jak to działa, więc nie będę drążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metodyka badań jest jaka jest, bo największym kanałom zależy na tym. Przy małej próbie duzi zawsze mają dobre wyniki, a po [beep]ie dostają małe kanały na odległych pozycjach. Wielokrotnie mali nadawcy zrzeszeni swego czasu w biurze reklamy ATMEDIA chcieli powiększyć próbę badania (ilość gospodarstw domowych z telemetrami), ale nie zgadzają się na to czterej główni sponsorzy badań oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie wiadomo, który członek rodziny oglądał dany kanał w danej chwili (grupa wiekowa) itd?

A jak ktoś ma telemetr i ogląda cała rodzina dany kanał np Stars.tv grupy wiekowe różne (dzieci/wiek produkcyjny/nieużytki(emeryci))

to jak w takim momencie to się liczy? Którą grupę wiekową się wybiera?

Dla mnie to bez sensu trochę. Statystyki wydają się mało wiarygodne.

Ale... nie wiem jak to działa, więc nie będę drążyć.

A jak rozróżnić, czy w danej chwili z telewizora korzysta mamusia czy córusia, a może tatuś? Myślę, że do telemetrów dostaje się coś na styl specjalnych kodów identyfikacyjnych, którymi "informuje" się urządzenie o tym, kto w danej chwili korzysta z odbiornika. I te badania są równie wiarygodne jak sondaże wyborcze - teoretycznie wyniki obu można zmanipulować, pytanie tylko po co...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...