Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK doszło po godzinie, sprawdzić chciałem oczywiście czy wszystko sie zgadza i te najważniejsze rzeczy tak.

Tylko pańcia odniosłem wrażenie ucząca sie popełniła błąd w nazwie dekodera podstawowego.

Dzwoniłem na infolinie to twierdzą że to tylko literówka najważniejsze że numery sie zgadzają.

Nie wiem czy temat olać czy mogą to poprawić? abym przy aneksie od kuriera miał już poprawnie.

Edytowane przez lesi1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiecie mi jak ma się sprawa z aneksem do nowej umowy przesyłanym pocztą? Wczoraj zadzwonił Konsultant z DUK i ; namawiał i namówił ; na wycofanie wypowiedzenia i zawarcia nowej umowy , ale jako że byłem poza domem nie miałem możliwości zapisać sobie dokładnie pewne sprawy szczególnie nie do końca zrozumiałem o dostarczeniu nowych warunków zawartej umowy. Zdaje mi się że powiedział o dostarczeniu na mój adres i że od dnia dostarczenia będę miał 14 dni na rezygnację , czy dostarczają dokumenty z opcją potwierdzenia odbioru ? . Trochę mnie po rozmowie zdziwiło że nie wspomniał o wysyłce drogą elektroniczną bo poprzednie ; przedłużki ; dostawałem na email . Ostatnie powiedział że nowe warunki wchodzą natychmiast i obiecał darmowy miesiąc , a może dwa Eleven który miał być zaraz włączony jednak do tej chwili ciemność na dwóch Elevenach . Przerabiał Ktoś podobną opcję i odpowie jak sprawy wyglądają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosił bym o objaśnienie. 

Jeżeli na moment aneksowania umowy telefonicznie np dnia 25-go oraz wyrażenia woli zatwierdzenia warunków podpisem aneksu dostarczonego np 1-go dnia miesiąca na który to dzień przypada pierwszy dzień okresu rozliczeniowego, to nowe warunki uznaje się za zatwierdzone dnia 25-go czy 1-go? a jeśli 1-go to powinny one wejść w ten właśnie dzień (mimo dostarczenia aneksu do CP 2-go ale liczy sie data podpisu) czy faktyczną datą zatwierdzenia nowych warunków uznaje sie za 1-szy i w przypadku okresu rozl. 1-30 owe warunki wejdą w życie dopiero 1-go ale następnego okr. rozl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Dwa tygodnie temu złożyłem poprzez stronę internetową CP zamówienie na pakiet rodzinny HD wraz z modułem CAM. Do tej pory nikt z CP nie skontaktował się ze mną , i jak sądzę umowa ta nie została wysłana. Czy zawsze to tak długo trwa?

teraz tłumaczą się przeprowadzka głównego magazynu, mam podobnie po tygodniu nawet nie skompletowali zamówienia. Jedyne co można to czekać, albo iść do punktu stacjonarnego i podpisać nową umowę a tamtej nawet nie odbierać jak w końcu dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rozmowy z nimi w sprawie nowej umowy ustaliłem abonament w wysokości 59.99 za pierwsze 2 miesiące i później 64.99 (dochodzi koszt najmu dekodera).

 

Dzisiaj kurier przywiózł umowę a tam wyszczególnione, że od 3 miesiąca będzie 74.99. W rozmowie wspomnieli o pakiecie VOD przez 2 miesiące i to jest też jedyna różnica między rubrykami "Zakres usług obowiązujący na moment zawarcia umowy" a "Minimalne podstawowe zobowiązanie".

 

Oczywiście w rozmowie nie było nic o kosztach tej usługi ani nic takiego, do tego powtarzałem z nimi wielokrotnie, że po 2 miesiącach będę płacił 64.99zł. W UPC profesjonalnie informują podczas rozmowy, że usługa X jest gratis przez Y miesięcy a potem o ile ją nie zdezaktywuję to będzie kosztowała Z Złotych co miesiąc.

 

Każdemu tak cichaczem wciskają to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz złożyć deklarację wyłączenia Katalogu VOD i będziesz miał 64,99zł. Aby za niego nie zapłacić musisz to zrobić najpóźniej na 24h przed zakończeniem 2 cyklu rozliczeniowego. VOD jest nieobowiązkowy. W CP w każdej umowie jest taki prezent, w Twoim wypadku Katalog VOD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie za info. Czy podobnie jak w UPC można takie dodatki wyłączyć telefonicznie?

 

Jeśli chodzi o czas to jak wygląda sprawa pod kątem wyłączenia tego jak najszybciej (dekoder jest dla osoby starszej tak więc usługa nie będzie nawet testowana przez te 2 mies...)?

 

Jeśli dziś przyjechał kurier (nie wiem kiedy CP otrzyma oryginał podpisanej umowy, pewnie w poniedziałek?) to mogę to zrobić już teraz, czy muszę czekać? W rozmowie konsultantka też coś wspomniała o 10.09 jako ważnej dacie w moim przypadku - że jeśli kurier dowiezie sprzęt przed tą datą to nowa umowa wchodzi w życie szybciej, a jeśli po 10.09 to dopiero od kolejnego miesiąca (lub cyklu). Chciałbym to wyłączyć asap aby rodzice mieli już temat z głowy i stały abonament 64.99zł przez całe 15 miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegów. Jakiś czas temu przysłali mi pełny zestaw antenowy tj.antena, konwerter i dekoder Evobox.Na chwilę obecną działa mi tak zwany,,pakiet techniczny".Przez jaki okres ten pakiet działa? Miesiąc czy może do najbliższego okresu rozliczeniowego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz złożyć taką deklarację dopiero po 10.09, czyli po rozpoczęciu się cyklu rozliczeniowego według nowych warunków. Telefonicznie, w niektórych wypadkach przez ICOK, w dowolnym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży CP lub Plusa, a także tradycyjną pocztą.

Dziękuję za informacje. Mam tylko jeszcze jedno pytanie odnośnie jakichkolwiek zmian w pakiecie kanałów i czy powinienem to zgłosić przed czy po 10.09?

 

Mianowicie zastanawiam się nad dodaniem pakietu HBO gdyż na długą metę chciałbym go jednak wykasować z abonamentu w NC+ a korzystać z niego w CP. Powodem jest swoboda ustalania ścieżki dźwiękowej i napisów, czego nie mam w NC+.

 

Aby zachować ważność ceny pakietu i okresu obowiązywania przez następne 15 miesięcy, lepiej to zgłosić jak najszybciej czy poczekać do 10.09?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem ostatnio umowę z CP.

Dziś na e-mail przyszła mi umowa i jest wpis ".... na dekoderze podstawowym PVR HD7000, DTAN 169........"

Dodam że posiadam dekoder Evobox.

Jest błąd w nazwie dekodera ale nr dekodera i nr karty jest w porządku.

Co mam zrobić w takim wypadku?

Będzie kiedyś jakiś problem jak bym chciał wymienić Evoboxa w przypadku awari?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłosiłem i konsultant powiedział że jeśli zgadza się nr karty i dekodera to nie ma i nie będzie problemu.

Na ICOK-u wszystko wyświetla się poprawnie.

Drugi kontakt do BOA i konsultantka przyjęła zgłoszenie ponieważ twierdzi, że może być problem w razie wymiany dekodera.

Edytowane przez rafcio082
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki efekt tego zgłoszenia ma być? otrzymasz poprawioną umowę/aneks na maila czy jak.

Daj znać jak sie dowiesz bo mam to samo, także na infolinij twierdzili że najważniejsze są numery.

Nie wiem w jakim celu sadzą takie błędy a jeszcze bardziej dlaczego system zezwala na to, wprowadzony nr 

deka to i nazwa winna być jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczorej dopiero oddzwoniła konsultantka z działu Reklamacji i twierdzi że w systemie jest wszystko poprawnie wprowadzone i wyskoczył błąd tylko z nazwą dekodera u mnie na aneksie. Podsumowując, nowego aneksu nie dostanę, bo ponoć nie można tego już zmienić, ale nr karty i deka się zgadza, więc w razie problemów ze sprzętem bez problemu wymienię go na nowy w APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa komuś CBS Action w Rodzinnym HD ?

W tabelce na stronie jest z gwiazdką czyli dostępny promocyjnie,

Ja przedlużylem umowę na Mistrzostwa i nie mam tego kanału w pakiecie, cały czas dostępny CBS Drama.

Dział reklacji dał mi odpowiedź że w dniu aneksowania umowy taki był skład Rodzinnego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...