Skocz do zawartości

Umowa na Polsat Box - pytania, problemy i komentarze


Condor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś mają "byka" w systemie,ale jeśli tak twierdzą jw. to spróbuj wysłać wypowiedzenie "z końcem okresu podstawowego"

jak nie zadzwonią to dalej pojedziesz na obecnej a jak się odezwą to ugadasz nowy aneks,darmowy okres i co Ci tam jeszcze się uda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego wątku:

Obecnie Cyfrowy Polsat zablokował możliwość podpisywania umów abonenckich na sprzętach własnościowych tzw. pre-paidach. Sam mam trzy moduły CAM CI na które chciałem tez podpisać taką umowę, lecz w DUK oświadczyli, że nie jest to możliwe.

Po zatwierdzonej reklamacji moja umowa przeszła na czas nieokreślony i pomimo że jak zapewniał mnie konsultant, że po tygodniu będę miał odblokowaną możliwość podpisania nowej umowy nadal jej nie mam :roll: jak myślicie, czy czasem mnie nie dopadło to co kolegi @Burito? :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z innego wątku:

Po zatwierdzonej reklamacji moja umowa przeszła na czas nieokreślony i pomimo że jak zapewniał mnie konsultant, że po tygodniu będę miał odblokowaną możliwość podpisania nowej umowy nadal jej nie mam :roll: jak myślicie, czy czasem mnie nie dopadło to co kolegi @Burito? :cry:

A że zadam głupie pytanie - próbowaliście na zwykłej infolinii, czy tylko na DUK? Bo mam wrażenie, że DUK bez wypowiedzenia w tej chwili w ogóle nie chce gadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie uznali mi reklamacji. Mam płacić 100% za TV, mimo, że sprzedawca twierdził, że rabat mi się należy (smartDOM). OK, zapłacę. Ale jak już mówiłem- wyprowadzę prawie 10 numerów z Plusa, TV i NET do konkurencji. Jak Kuba Bogu...

Radzę nagrywać cały przebieg rozmowy ze sprzedawcą w salonie. Zakrawa to już na kpinę, ale cóż poradzić...

Edytowane przez Pas Ratunkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech nawet Ci do głowy nie przychodzi zabieranie dowodu osobistego mamy. To podpada pod Kodeks Karny.

Przychodzisz z pełnomocnictwem i swoim dowodem osobistym jeśli jest to zwykłe przedłużenie umowy. Gotowy wzór Pełnomocnictwa dostaniesz w APS-ie. Wypełnisz je lub mama i mama je podpisze (w domu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie o Cyfrowym Polsacie GO o tym jest: https://forum.satkurier.pl/topic/14880-cyfrowy-polsat-go/

 

Katalog Online to treści video dostępne bez dodatkowych opłat w dekoderze, w aplikacji VOD, w katalogu "Odkodowane". Te same treści video są dostępne na stronie www.go.cyfrowypolsat.pl pod warunkiem wykupienia opcji ON THE GO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...