Skocz do zawartości

Smart HD dla użytkowników TNK SD


Rekomendowane odpowiedzi

@Janek_Bimber. To że niektóre działają to wina leży wyłącznie z powodu złej ustawionej anteny którą mocny wiatr przestawił, kąt konwertera ustaw, a jak to nie pomoże to w ostateczności wymiana na nowy konwerter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainteresować sprawą moderatorów z oficjalnego forum N-ki. Tu masz adres: http://www.nhdtv.pl/forum/showthread.php?t=29194

 

Pomoc jest bardzo szybka w ciągu tego samego dnia a kasy nie trzeba wydawać na telefony na infolinię.

Ja tą formę kontaktu polecam.

 

W twoim przypadku ponowienie uprawnień prawdopodobnie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze takie pytanie, czy na nbox z enigmą pójdzie mi smart hd , czy pójdą kanały hd ? bo przecież on nie ma czytnika cart Conax ? to jak mi będzie działać smart hd ?

Heh, co za pytanie... Oczywiście, że wszystko pójdzie. Czytnik jest można powiedzieć - uniwersalny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nic dziwnego, bo ITI wlicza sobie programy FTA do płatnych pakietów nie od dziś...

 

Natomiast przy okazji zauważyłem coś ciekawego: niektóre kanały są z gwiazdką a w legendzie jest dopisek: (must carry). Ciekawe, że ITI zdecydowało się respektować w tym przypadku prawo a jednocześnie dalej to prawo olewa przy innych ofertach prepaid (TNK, TNK HD, NNK).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...